داکت اسپلیت سامسونگ سرد معمولی

 

 • داکت اسپلیت سامسونگ سرد معمولی با دسترسی 3 سویه به دستگاه عملیات نگهداری و سرویس آن را براحتی امکان پذیر کرده است . طراحی فوق‌العاده فشرده و کم حجم این دستگاه، حجم و وزن آن را در مقایسه با کولرهای گازی متداول تا 20 درصد کاهش داده‌ است. از ‌این ‌رو، نصب و راه‌اندازی آن، حتی در فضاهای کوچک، بسیار آسان‌تر می‌باشد.

طراحی فوق‌العاده فشرده و کم حجم

 • قابلیت تنظیم خودکار ESP این کولر آسایش بیشتر و کارآیی بهتری را برای ما به دنبال خواهد داشت . با استفاده از قابلیت تنظیم خودکار فشار استاتیک خارجی (ESP) را تشخیص می‌دهد و سپس به سرعت عملکرد خود را در جهت بهینه‌سازی حجم و فشار هوا و به حداقل رساندن صدا تنظیم می‌کند. از طریق کنترل از راه دور نیز به راحتی این دستگاه را می توان کنترل نمود.

قابلیت تنظیم خودکار ESP

 • دسترسی سه طرفه به دستگاه برای راحتی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت به گونه‌ای است که با استفاده از درپوش کشویی با قابلیت جابجایی آسان، دسترسی به آن از سه طرف – رو، کنار و زیر – ممکن می‌باشد. اغلب کولرهای گازی کانالی در محل‌های مختلقی نصب می‌شوند؛ از ‌این ‌رو برای کار تعمیرات و نگهداری آنها لازم است از جهات مختلف قابل دسترسی باشند. طراحی کولر گازی داکت اسپیلیت سامسونگ هر کجا نصب گردد نگهداری آن بسیار راحت‌تر است. ضمن اینکه در وقت و پول شما صرفه‌جویی می‌شود.

دسترسی 3 جهته به سرویس برای عملیات نگهداری آسان

 

 • فناوری‌های پیشرفته کولر گازی داکت اسپیلیت سامسونگ با بازدهی عالی انرژی موجب صرفه‌جویی در هزینه می‌شود. فن باد گرم (Sirocco Fan) بزرگ آن دارای تیغه‌های آیرودینامیکی است، و به همین خاطر، با صدای کمتر هوای بیشتر تولید می‌کند. میکرو مبدل حرارتی فشرده تخت نیز بهره‌وری فوق العاده‌ای دارد، ضمن اینکه کمپروسور دوّار دوقلوی BLDC لرزش را کم می‌کند. بنابراین کم‌صدا‌تر و مطمئن‌تر است.

بازدهی و صرفه جویی در انرژی

 • از ویژگی های دیگر این داکت اسپلیت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • پمپ درین EZ

 • پمپ درین EZ، که اجباری در نصب آن نیست و به اختیار خود می توانید اقدام به نصب آن کنید و به راحتی قابل نصب می باشد ، باعث می شود از بازگشت جریان آب هنگام تخلیه و شیوع باکتری‌ها و میکروب‌های بدبو در آب راکد جلوگیری کرده و آن شود.

 • میکروکانال تخت

 • بازدهی FME یا FMC (تبخیر‌کننده یا کندانسور میکروکانال تخت) بسیار بالا است، و نسبت به ماشین‌های نوع پره‌دار، 30 درصد بازدهی بیشتری دارد. همچنین کانال‌های تختکمک می کند تا طراحی این نوع از داکت اسپلیت ها به 25 درصد از حد معمول خود برسد که بسیار فشرده تر و بک تر می باشد.

ایزی فیلتر (Easy Filter)

 • برخلاف فیلترهای متداول که اغلب دسترسی به آنها مشکل است، ایزی فیلترِ کولر گازی داکت اسپیلیت سامسونگ بیرون و در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته است. بنابراین، به‌راحتی می‌توانید آن را خارج کرده، تمیز کنید و مجدداً در جای خود قرار دهید، بدون اینکه نیاز باشد دری را باز کنید یا فیلتر را به سختی بیرون بکشید. همچنین پوشش آنتی باکتریال آن گرد و خاک، آلاینده‌های هوازی خطرناک و آلرژی‌زاها را فیلتر می‌کند.
 • امکان کنترل از طریق WIFI
 • با نصب برنامه مورد نیاز برای کنترل دستگاه می توانید در هر لحظه و در هر کجا عملکرد کولر های گازی خود از راه دور روشن ، خاموش و یا هر عملیات دیگری کنترل  کنید .

 

می توانید برای مشاهده مشخصات فنی داکت اسپلیت سامسونگ سرد به سایت  www.coolersamsung.com   مراجعه نمایید.