دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60 با یک طراحی زیبا و منحصر بفرد برای تصفیه مناسب هوا با استفاده از فیلتراسیون های تعبیه شده در آن آلودگی های موجود در هوا را در 4 مرحله تصفیه کرده و با گرفتن ذرات معلق آلوده در محیط ، هوای مطبوعی را به فضای محیط ما می بخشد.

از مزایای این محصول نسبت به سایر محصولات این می باشد که هوای محیط وسیعی را سریعاً تصفیه می‌کند و قابلیت های فنی و ظرافت در طراحی این محصول را به یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه هوا تبدیل کرده است.

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل  AC-C60

سرعت در تصفیه هوای محیطی با وسعت زیاد ، بوسیله یک فن قدرتمند تعبیه شده در دستگاه که هوا را از طریق در جلوی دستگاه به داخل دستگاه می کشد و هوای تصفیه شده را در سه جهت پخش می کند و باعث می شود هوای پاک با سرعت و قدرت بیشتر به تمام نقاط محیط برسد .

 

با بکار گیری از یک سیستم تصفیه 4 مرحله‌ای هوا را از وجود هر گونه ذرات بزرگ گرد و غبار و انواع مختلف گازهای مضر پاک می کند و هوای مطبوعی را به محیط می بخشد. بر اساس آزمایشات صورت گرفته در مؤسسه ماشین‌آلات و مواد کره (KIMM) این محصول قادر است بیش از ‎99%‎ گرد و غبارهای فوق ریز موجود در هوا را به جذب کند و هم چنین طبق بررسی های صورت گرفته در در مرکز علوم زیست‌محیطی کیتاساتو (ژاپن) ویروس‌ها و ذرات آلرژی‌زای خاص را نیز تا ‎99%‎ از بین می‌برد.

مراحل فیلتراسیون 4 مرحله ای دستگاه تصفیه هوا به شکل زیر می باشد :

فیلتر اولیه (Pre Filter) : فیلتر 3 لایه که ذرات درشت گرد و غبار موجود در هوا را جذب می کند .

فیلتر بوزدا ‏(‏Deodorization Filter‏)‏ : این فیلتر با داشتن روکش کربن و پلاتینیوم ، گاز های مضر و شیمیایی موجود در هوا را جذب می نماید.

فیلتر هپا (PM2.5 :جذب ذرات معلق ۲٫۵ میکرومتر) : این فیلتر با جذب ذرات بسیار ریز گرد و غبار موجب پاکیزگی فوق العاده ی هوای تصفیه شده خواهد شد .

دکتر ویروس (Virus Doctor) : فن آوری جدیدی است که از افراد در برابر سموم و ذراتی که در هوا باعث بیماری می شود محافظت می کند .

 

قابلیت صفحه نمایشگر وضعیت کیفیت هوای کنونی و اطلاع دادن به افراد راجع به آلودگی های موجود در هوا از ویژگی منحصر بفردی ست که این دستگاه را شامل می شود . با بکار گیری از حسگرهای مخصوص گرد و غبار فوق ریز و گازها ، دستگاه کیفیت هوا را به صورت لحظه ای شناسایی کرده و عملکرد را به صورت خودکار بهینه می‌سازد عملکرد این حسگر ها از طریق یک نمایشگر دیجیتال هم میزان عددی گرد و غبارهای فوق ریز و هم آلاینده‌های گازی را با 4 رنگ مختلف نشان می‌دهد.

کنترل دستگاه تصفیه هوا از طریق از طریق تلفن های هوشمند همراه به شما این امکان را می دهد تا در هر لحظه و در هر کجا دستگاه خود را کنترل ، روشن و یا خاموش کنید. هم چنین می توانید از وضعیت فیلتر ها و شرایط آب و هوایی مکان مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید.

نگهداری و سرویس  این دستگاه با رعایت نکاتی به راحتی امکان پذیر بوده و با وجود دریچه هوا در جلو، نیازی به جابجایی دستگاه یا از فاصله دادن دستگاه از دیوار نمی باشد و براحتی قادر به تعویض یا تمیز کردن فیلتر ها خواهید بود . فیلتر اولیه فقط نیاز به تمیزکاری دوره‌ای داشته و فیلترهای بوگیر  و هپا را نیز می‌توان سریع و آسان تعویض نمود.

با عملکرد بسیار موثر و اثر بخش این دستگاه در حالت خودکار، میزان آلودگی سنجیده می‌شود و توان مصرفی به صورت خودکار برای حفظ کیفیت هوای بهینه تعدیل می‌گردد. «حالت خواب» جریان هوای آرام و بی‌صدایی را ایجاد می‌کند؛ از طرفی، «حالت پرسرعت» هوای اتاق را با توان کامل و به مدت 30 دقیقه مطبوع می‌کند.

سهولت در جابجایی و استفاده راحت از دستگاه بسیار بر استفاده مفید از دستگاه موثر است . تعبیه چرخ های مخفی در قسمت زیرین این دستگاه علاوه بر قابل حمل کردن این دستگاه بر زییایی محصول بسیار تاثیر گذار بوده و زیبایی خاصی به آن بخشیده است .

از مشخصات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مشخصات کلي

وزن

 11.6 کیلوگرم

ارتفاع

783 میلی‌متر

پهنا

360 میلی‌متر

شعاع تحت پوشش

60 متر مربع

میزان صدا

50 dBA

تعداد فيلتر

4 عدد

انواع فيلتر

Virus Doctor، فیلتر بوزدا ‏(‏Deodorization Filter‏)‏، فیلتر ضد گرد و خاک ‏(‏Dust‏)‏، فیلتر هپا ‏(‏HEPA Filter‏)‏، فیلتر پلاسما ‏(‏S‎-Plasma ion‏)‏

حسگر بو

 دارد

 

در صورتی که در نظر دارید این محصول را تهیه کنید می توانید با مراجعه به سایت www.coolersamsung.com نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید .