• دستگاه تصفیه هوا سامسونگ  مدل AC-B90

  • جدیدترین مدل ارائه شده دستگاه تصفیه هوا سامسونگ  مدل AC-B90 با قابلیت های دکتر ویروس ، تصفیه هوای 4 مرحله ای ، نمایشگر شاخص کیفیت هوا ، خروجی سه جهته هوا و فن دوگانه دارای بیشترین سطح پوشش دهی در بین تمامی انواع دستگاه های تصفیه هوا این دستگاه را به یکی از بی رقیب ترین در نوع تبدیل کرده است .

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B90

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل  AC-C60

  • با انتشار سریع و گسترده و بسیار گسترده ی هوای پاک که توسط یک دریچه مکش هوای تعبیه شده در جلو به‌ آسانی هوا را به داخل می‌کشد و فن‌های دوقدرته با دو سیستم فیلتراسیون 5 مرحله‌ای هوا را با قدرت تصفیه می‌کنند و هوای پاک را با جریان هوای 3 جهته در محیطاطراف منتشر می کند. بنابراین هوای سالن‌های بزرگ را به سرعت تصفیه می‌کند. بر اساس تستی که از سوی مرکز شناسایی لوازم خانگی چین صورت گرفته، سرعت تولید هوای پاک در این نوع دستگاه 773 متر مکعب برساعت می باشد.

تصفیه هوای پر قدرت تصفیه هوای پر قدرت

  • با استفاده از نمایشگر شاخص کیفیت هوا که بر روی دستگاه تعبیه شده است در هر لحظه می توانید از میزان آلودگی های موجود در هوای خود مطلع شوید. بررسی میزان آلاینده ها و گرد وغبار موجود در هوا بوسیله سه حسگر موجود در دستگاه اندازه گیری شده و بوسیله نمایشگر برای هر حالت کیفیت هوا چراغ LED به رنگ های مختلف تغییر پیدا می کند.

نمایشگر پاکی هوا نمایشگر پاکی هوا

  • یکی از ویژگی های منحصریفردی که در این دستگاه به کار برده شده است استفاده از فیلتر روغن در این دستگاه می باشد. از طریق این فیلتر دستگاه تصفیه هوا غبار های روغنی را قبل از آنکه بر جای دیگری بنشینند به خود جذب کرده و به حفظ پاکی هوای مکان هایی مثل آشپزخانه که در آن پخت و پز زیاد صورت می گیرد بسیار تاثیر گذار می باشد.

فیلتر غبار روغن فیلتر غبار روغن

  • با استفاده از سیستم فیلتراسیون 5 مرحله‌ای ، هوای محیط را تا حد زیادی (نزدیک به 99 درصد) از ذرات معلق موجود در هوا و ویروس ها پاکسازی می کند . این سیستم قادر می باشد حتی ذرات بسیار ریز را و هم چنین گاز گاز های سمی موجود در هوا را به سرعت پاک کرده و هوای بسیار مطبوع و عاری از هر گونه آلودگی را به محیط اطراف شما منتقل نماید .

مراحل فیلتراسیون 5 مرحله ای دستگاه تصفیه هوا را به صورت زیر مشاهده میکنید :

سیستم فیلتراسیون 5 مرحله‌ای سیستم فیلتراسیون 5 مرحله‌ای

فیلتر اولیه (Pre Filter) : فیلتر ۳ لایه که ذرات درشت گرد و غبار موجود در هوا را جذب می کند .

فیلتر غبار روغن (Oil Mist Filter) : غبار های روغنی موجود در هوا مخصوصا در فضاهایی مانند آشپزخانه را به خود جذب می کند .

فیلتر بوزدا ‏(‏Deodorization Filter‏)‏ : این فیلتر با داشتن روکش کربن و پلاتینیوم ، گاز های مضر و شیمیایی موجود در هوا را جذب می نماید.

فیلتر هپا (PM2.5 :جذب ذرات معلق ۲٫۵ میکرومتر) : این فیلتر با جذب ذرات بسیار ریز گرد و غبار موجب پاکیزگی فوق العاده ی هوای تصفیه شده خواهد شد .

دکتر ویروس (Virus Doctor) : فن آوری جدیدی است که از افراد در برابر سموم و ذراتی که در هوا باعث بیماری می شود محافظت می کند .

 

مصرف انرژی بسیار کم این دستگاه تصفیه هوا در هنگام تصفیه هوا موجب شده تا در حالت فوق العاده کم مصرف آلودگی های موجود در هوا را بسنجد و توان مصرفی دستگاه  به صورت خودکار به حفظ کیفیت هوای بهینه تعدیل می گردد. هم چنین با حالت خواب، دستگاه عملکرد بسیار آرام بخشی را  پیدا می‌کند و از آن طرف، در حالت پرسرعت هوای اتاق را با حداکثر قدرت ظرف 30 دقیقه مطبوع می‌کند.

 

مصرف انرژی کم مصرف انرژی کم

طراحی بسیار زیبای دستگاه موجب می شود که زیبایی محیط اطراف شما دو چندان شود . سهولت در نگهداری از دستگاه و باز شدن دریچه جلویی دستگاه این امکان را به شما می دهد تا به راحتی فیلتر های دستگاه را تمیز کنید و یا نسبت به تعویض کردن آن ها اقدام کنید .

از مشخصات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مشخصات کلي

وزن

 15 کیلوگرم

ارتفاع

1054 میلی‌متر

پهنا

۳۶۰ میلی‌متر

شعاع تحت پوشش

93 متر مربع

میزان صدا

54 dBA

تعداد فيلتر

5 عدد

انواع فيلتر

Virus Doctor، فیلتر بوزدا ‏(‏Deodorization Filter‏)‏، فیلتر ضد گرد و خاک ‏(‏Dust‏)‏، فیلتر هپا ‏(‏HEPA Filter‏)‏، فیلتر غبار روغن (Oil Mist Filter)

حسگر بو

 دارد

 

در صورتی که در نظر دارید این محصول را تهیه کنید می توانید با مراجعه به سایت www.coolersamsung.com نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید .