کولر گازی سامسونگ better

ز جمله تفاوت های اصلی در مدل های گود و بتر سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره نمود: وجود سیستم پیشرفته ی تصفیه ی هوای Virus Doctor در سری Better جلای کریستال شیشه ی خالص و طراحی خمیده ی منحصر به فرد در سری Better ظاهری بسیار زیبا را برای این سری رقم زده است. تمامی جوانب بدنه ی این دستگاه با مواد شفاف و دو لایه پوشانده شده است که بدنه ی آن را کاملا برق انداخته است.

کولر گازی سامسونگ Good

اسپلیت و کولر گازی سامسونگ مدل گود Good محصول 2014 کمپانی سامسونگ و در مدلهای سرد تک و سرد و گرم با طراحی خاص سه وجهی جدید سامسونگ می باشد. طراحی پنل های سه وجهی جدید سامسونگ با فن بزرگتر و پره های بیشتر باعث ایجاد گردش هوای بیشتر ( مکش و دهش بیشتر هوا ) شده و پرتاب باد را تا 14 متر افزایش می دهد.

کولر گازی سامسونگ Good 1

اسپلیت و کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل گود وان Good1 محصول 2015 کمپانی سامسونگ و در مدلهای سرد و گرم با طراحی خاص سه وجهی جدید سامسونگ می باشد. طراحی پنل های سه وجهی جدید سامسونگ با فن بزرگتر و پره های بیشتر باعث ایجاد گردش هوای بیشتر ( مکش و دهش بیشتر هوا ) شده و پرتاب باد را تا 14 متر افزایش می دهد.

کولر گازی سامسونگ ایستاده

این دستگاه با برخورداری از پره های افقی و عمودی که حرکتی مستقل از یکدیگر دارند، حالات جریان هوای متنوعتری موجود می باشند که تمامی نیازهای شما را برآورده می سازند.

کولر گازی سامسونگ max

درباره اسپلیت و کولر گازی دیواری سامسونگ مدل مکس Max
اسپلیت و کولر گازی سامسونگ مدل مکس Max در سال 2008 معرفی شد و یکی از پرفروش ترین مدل های کولر گازی دیواری سامسونگ در بازار می باشد.