طریقه درست نگهداری از کولر گازی اسپلیت

در این مقاله از سری مقالات کولر گازی سامسونگ قصد داریم طی یک مقاله، شما را با طریقه صحیح نگهداری از کولرگازی آشنا کنیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چند نکته مهم در رابطه با نحوه نگهداری درست از کولر گازی اسپلیت :

  1. نکته اول اینکه برق ورودی کولر گازی نباید نوسان داشته باشد.

  2. کولرگازی نباید تمام وقت با تمام قدرت کار کند.

  3. فیلتر ها و توری های کولر گازی باید حداکثر هر 30 روز یکبار شسته شوند. این عمل باعث تصفیه هوای اتاق و کارکرد بهتر کولرگازی می شود.

  4. به هیچ وجه نباید در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر داد. بلکه آنرا خاموش کرده و تنظیمات حالت Mode را انجام داده و سپس روشن می کنیم.

  5. هیچ وقت در یک مکان نباید کولرگازی و آبی با هم کار کنند. زیرا کولر آبی رطوبت به هوا وارد می کند در حالیکه کولرگازی رطوبت را از هوا می گیرد.

  6. جهت اطمینان از کم نشدن گاز کولرگازی، حتما آنرا سالیانه به کمک افراد متخصص سرویس نمایید. زیرا کم شدن گاز کولر، باعث صدمه شدید کمپرسور کولرگازی می شود.

  7. اگر احساس کردید از قدرت کولر گازی کم شده و یا باد گرم می دهد، سریعا آنرا خاموش کرده و با تعمیرکار تماس حاصل فرمایید.

  8. حتما جلو و عقب کندانسور به فاصله حداقل یک متر فضای خالی وجود داشته باشد. در غیر این صورت، انتقال حرارت بین کندانسور و محیط به خوبی انجام نمی پذیرد و کمپرسور کولر گازی صدمات شدیدی می بیند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_سامسونگ, #نگهداری_از_کولر_گازی, #نگهداری_از_اسپلیت, #سرویس_کولر_گازی, #تعمیر_کولر_گازی, #نمایندگی_تعمیرات_کولر_گازی_سامسونگ , #تعمیر_اسپلیت, #تعمیر_اسپلیت, #نمایندگی_کولر_گازی_سامسونگ