مزایای کولر گازی اسپلیت اینورتر

  • سازگاری بالا با محیط زیست

در کولر گازی های اینورتر سیستمی وجود دارد که سرعت کمپرسور را تغییر می دهد و به دلیل سنسوری که در اینورتر وجود داردقدرت موتور را بر اساس دمای محیط تنظیم خواهد کرد که این عامل باعث کاهش مصرف برق و صرفه جویی در انرژی می شود که این بزرگ ترین و برترین تفاوت بین کولرگازی اینورتر با کولرگازی معمولی به حساب می آید.

  • صرفه جویی در هزینه و برق

استفاده از کولر گازی اسپلیت اینورتر به جای کولرهای گازی معمولی و کولرهای آبی می تواند هزینه های آب و برق شما را به میران چشمگیری کاهش دهد. بهترین روش صرفه جویی در هزینه ها استفاده از کولرهای اینورتر با کلاس انرژی +A و ++A می باشد. به دلیل پیچیدگی کمپرسور اینورتر ، کمپرسور در تمام مدت با ظرفیت بالا کار نمی کند بلکه زمانی که سرعت آن پایین است نیز انرژی کمتری مصرف کرده و باعث کاهش مصرف برق شما خواهد شد.

  • کم صدا بودن

به دلیل تبدیل جریان برق متناوب به جریان برق مستقیم و با توجه به اینکه کمپرسور کولرگازی اینورتر مرتب خاموش و روشن نمی شود، علاوه بر مصرف برق کمتر صدای ناچیزی از کولر به گوش می رسد زیرا روشن شدن پی در پی کولرگازی های معمولی صدای زیادی دارند.

  • دوام و طول عمر بالای کولر گازی اینورتر

با پیشرفت تکنولوژی اینورترها هم سرما و گرمای تهویه ی مطبوع بادوام تر شده و هم به دلیل استهلاک کمتر باعث بالا رفتن طول عمر قطعات کولرگازی می شود.

  • خنک کنندگی سریع

کولرگازی های اینورتر نسبت به کولرگازی های معمولی محیط را سریع تر خنک یا گرم خواهند کرد به این دلیل که کولرگازی های اینورتر زمانی که شروع به کار می کنند قدرت بیشتری به نسبت کولرگازی های معمولی مصرف می کنند. همچنین زمانی که محیط به دمای مورد نظر برسد قدرت کولر و مصرف آن کاهش می یابد که این عامل به خودی خود در کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی موثر می باشد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_سامسونگ, #کولر_گازی_اینورتر_سامسونگ, #اسپلیت_سامسونگ, #اسپلیت_اینورتر_سامسونگ, #کولر_گازی_سامسونگ_اینورتر, #کولر_گازی_سامسونگ_Inverter , #اسپلیت_Inverter_سامسونگ, #اسپلیت_سامسونگ_اینورتر, #مزایای_کولر_گازی_اینورتر