نصب و سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ در اصفهان

نمایندگی کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ در ایران با در اختیار داشتن کادر متخصص ، فنی و با اخلاق که با گذرندان دوره های تخصصی علمی و بدست آوردن تجربه های زیاد توانسته این امر مهم و حساس را به راحتی و با بهترین کیفیت شروع و به پایان برساند .افتخار داریم به پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی نقشی سازنده و ثمربخش در جهت ارتقای کیفیت این صنعت ایفا نماییم.

kwf ;,gv 'hcd shls,k' nv hwtihk

نمایندگی کولر گازی اسپلیت سامسونگ در ایران

اگر در استان اصفهان هستید و نیاز به نصب ، سرویس و یا تعمیر کولر گازی سامسونگ دارید، نمایندگی کولر گازی سامسونگ در ایران این امکان را به شما می دهد که تنها با گرقتن یک شماره تلفن و یا پرکردن فرم آنلاین نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی، درخواست خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.درخواست خود را به طور واضح و صحیح اعلام نمایید تا روند رسیدگی تسریع شود و در اولین فرصت درخواست شما انجام شود.

خذمات مرکز تعمیرات مجاز و رسمی سامسونگ در اصفهان

  • نصب کولر گازی و داکت اسپلیت

  • سرویس انواع اسپلیت دیواری و کانالی و کاستی سامسونگ

  • تعمیرات تخصصی تهویه مطبوع سامسونگ

  • شارژ گاز مبرد

  • عیب یابی انواع اسپلیت

  • جابجایی سیستم سرمایشی و گرمایشی

راه های ارتباطی

شما هموطنان می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت نمایید، تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود.

021-33518902

021-33518903

برادی اعلام نصب، سرویس و تعمیر سیستم تهویه مطبوع خود فقط با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید، تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال نمایید