نصب کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ در آذربایجان غربی

نصب کولر گازی سامسونگ در ارومیه

هم میهنان گرامی در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه و حومه می توانند، برای نصبTسرویس و تعمیرات انواع کولر گازی و داکت اسپلیت کانالی و کاستی سامسونگ خود با مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ در ارومیه تماس بگیرند و درخواست خود را اعلام نمایند.

چرا مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ؟

مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات تخصصی انواع سیستم های تهویه مطبوع سامسونگ آغاز نموده است.

این مرکز با داشتن کادری مجرب و متخصص آماده دریافت خدمات شما هموطنان گرامی می باشد.اگر در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه و حومه به دنبال یک نصاب حرفه ای و خوش برخودر و یک تکنسین ماهر کولر گازی و داکت اسپلیت برند سامسونگ هستید می توانید با نمایندگی کولر گازی سامسونگ در ایران تماس بگیرید.

ساعات فعالیت نمایندگی سامسونگ در ایران

این مرکز 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما همشهری های عزیز می باشد، شما می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت نمایید.

راه های ارتباطی

راه های ارتباطی با مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ، هم به صورت برقراری تماس تلفنی است و هم به صورت اینترنتی.

021-33541485

021-33541487

جهت ثبت درخواست خود، فقط و فقط با شماره های ذکر شده تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. به صورت آنلاهم با پرکردن فرم زیر می توانید درخواست خود را برای مرکز ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال درخواست به صورت آنلاین