داکت اسپلیت سامسونگ

سیستم تهویه مطبوع جدید سامسونگ

سامسونگ الکترونیک جدیدترین سیستم های تهویه مطبوع خود را معرفی کرده است که دارای ویژگی های پیشرفته تصفیه هوا و هوش مصنوعی (AI) می باشد. این شرکت روز پنج شنبه اعلام کرد که سیستم های تهویه مطبوع بدون باد دارای سیستم خنک کننده مارک تجاری خود هستند که محیطی راحت و راحت را بدون هیچگونه جریان مستقیم هوا فراهم می کند.

سامسونگ اولین محصولات بدون باد خود را در سال 2016 معرفی کرد. شرکت گفت که آخرین سیستم های تهویه مطبوع خود را در پاسخ به بدتر شدن آلودگی گرد و غبار، از ویژگی های تمیز کننده هوا قوی تر ارائه می دهد.

ویژگی سیستم تهویه مطبوع سامسونگ

آخرین سیستم های تهویه مطبوع، فیلترهای هوای پیشرفته را تهیه می کنند که می توانند قطر خوبی از 0.3 میکرومتر قطر را فیلتر کنند. آنها همچنین باعث افزایش بهره وری انرژی می شوند، زیرا شرکت از اجزای پیشرفته مانند کمپرسور، مبدل های حرارتی و موتورها استفاده می کند.

هنگامی که سیستم های تهویه مطبوع جدید در حالت بدون باد قرار می گیرند، مصرف کنندگان می توانند تا 90 درصد از برق را در مقایسه با دیگر تهویه هوا ذخیره کنند. لی گفت: حتی در شبهای گرمسیری تابستان، مصرف کنندگان می توانند از سیستم تهویه مطبوع استفاده کنند زیرا هزینه استفاده از حالت خواب خوب حدود 4،400 برنده (3.92 دلار) است. چه چیزی آنها را از دیگر محصولات متفاوت می سازد، آنها ویژگی کنترل میکرو را دارند، بنابراین کاربران می توانند درجه حرارت را با 0.5 درجه سانتیگراد افزایش یا کاهش دهند.

سیستم های تهویه مطبوع جدید از دستیار Bixby AI سامسونگ برای کنترل دستگاه توسط فرمان صوتی استفاده می کنند. طراحی سامسونگ، سامسونگ گفت که محصولات جدید با یک طراحی متمایز همراه است که می تواند با یک صفحه داخلی ترکیب شود. در حالی که تهویه مطبوع قبلی دارای سوراخ های بزرگ هوا است، آخرین نسخه آنها را در داخل پانل پنهان می کند.