داکت اسپلیت سامسونگ

اگر در اوج گرما داکت اسپلیت خنک نکند چه باید کرد؟

موج گرمای شدیدی در راه است مناطقی از اروپا و آسیا را در برمیگیرد و در حدود 200 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده و کانادا تحت تاثیر قرار خواهند گرفت، این گرمای طاقت فرسا فشار بسیاری بر روی دستگاه های کولر گازی و داکت اسپلیت خواهد گذاشت.

موج گرما در حال رسیدن است و به سازمان هواشناسی هشدارهای لازم مربوط به گرما را در ایالات متحده آمریکا اعلام کرده و افراد را مجبور به استفاده از کولر گازی و داکت اسپلیت کرده است.

سرویس تهویه مطبوع

اگر ترموستات نهویه مطبوع شما بر روی 70 درجه تنظیم شده باشد اما در خانه احساس 90 درجه گرما را داشته باشید، ممکن است تهویه مطبوع شما دچار مشکل شده  باشد، نیازی به نگرانی نیست، چند راه ساده وجود دارد که مشکل کولر گازی و داکت اسپلیت را بدون نیاز به تکنسین، خودتان برطرف نمایید، این راهنمایی ها هیچ خطری بریا شما ندارد و هرکسی می تواند آن را انجام دهد.

کثیف بودن فیلتر:

کثیف بودن فیلتر کولر گازی و داکت اسپلیت باعث می شود که دستگاه شما مدت زمان طولانی تری را برای خنک کردن خانه یا محل کار شما کار کند.برای اینکه متوجه شوید که آیا فیلتر کثیف است یا خیر، فیلتر را برداشته و مقابل نورقرار دهید، اگر نور از فیلتر عبور نکرد، فیلتر غبارآلود شده است و آن را باید تعویض کنید.

دریچه ها را بررسی نمایید

دریچه های کولر گازی و داکت اسپلیت خود را هر چند وقت یکبار بررسی نمایید، تا هر گونه غبار و آلودگی اگر وجود دارد از بین ببرید، غبار و آلودگی باعث می شود که هوای خنک وارد نشود و باد گرم به شما برخورد کند