داکت اسپلیت سامسونگ

آیا داکت اسپلیت شما را بیمار می کند؟

آیا هوای سرد باعث بیماری شما نمی‌شود؟ آیا شما حتما باید در معرض میکروب‌ها, باکتری‌ها و ویروس‌ها قرار گیرید تا بیمار شوید؟ یک داکت اسپلیت به خودی خود نمی‌تواند شما را بیمار کند. با این حال مطالعات مربوط به داکت اسپلیت باعث افزایش بیماری شده‌است. به عنوان مثال، یک مطالعه نشان داد افرادی که در دفاتر دارای داکت اسپلیت هستند بیشتر احتمال دارد که مشکلات تنفسی را گزارش کنند نسبت به افرادی که در یک دفتر بدون داکت اسپلیت کار می کنند. کسانی که در ساختمان های دارای داکت اسپلیت هستند نیز روزهای بیماری زیادی را داشتند.

سیستم های تهویه مطبوع شما را در معرض میکروب بیشتری قرار می دهد

همه خانه ها دارای میکروب ها هستند. سیستم های داکت اسپلیت به راحتی این میکروب ها را در سرتاسر خانه شما می گیرند. تمام روز. هر بار که روشن می شوند و هر چه بیشتر در معرض بیماری‌های ناشی از بیماری قرار بگیرید، به احتمال زیاد بیمار خواهید شد.

به عبارت دیگر؛ به این مثال توجه کنید :داستان 2 خانه

می گویند 2 خانه، خانه A و خانه B وجود دارد. خانه A دارای یک تهویه مطبوع و خانه B بدون تهویه مطبوع است، اما در هر صورت فضای، 2 خانه یکسان هستند.

آنها هر دو دارای مشکلات رطوبت قابل مشاهده در حمام هستند. افرادی که در خانه A هستند بیشتر احتمال دارد بیمار شوند تا افرادی که در خانه B هستند. چرا؟

داکت اسپلیت در خانه هر ساعت یا بیشتر در حال کار کردن می باشد. وقتی داکت اسپلیت شروع به کار کردن می‌کند, باکتری‌ها و کپک‌ها را از حمام بیرون می‌آورد و آن را در سراسر خانه پخش می‌کند. گردش هوا افراد داخل خانه را در معرض میکروب‌ها قرار می‌دهد که می‌تواند آن‌ها را بیمار کند. بدون تهویه, آن‌هایی که در خانه b هستند کم‌تر با قارچ‌ها و باکتری‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. حال عامل دیگری از داکت اسپلیت وجود دارد که می‌تواند این مشکل را بدتر کند

گرد و غبار میکروب های بیشتری تولید می کند

قارچ ها و دیگر باکتری ها وقتی که رطوبت و مواد غذایی (گرد و غبار، خاک) دارند، تولید می شوند. و داکت اسپلیت شما به راحتی می تواند هر دو را مهار کند. به خصوص در این مناطق ..

  • کوبل اواپراتور

برای خنک کردن خانه خود، هوای سرد از طریق کویل حرارتی سرد در داکت اسپلیت شما دمیده می‌شود. هنگامی که هوا از داخل کویل عبور می‌کند، رطوبت موجود در هوا شناور می‌شود و در کویل ها جمع می‌شود. و رطوبت باکتری‌ها، گرد و غبار را از هوا جمع‌آوری می‌کند. این باعث ایجاد محیطی کامل برای کپک، قارچ و باکتری می‌شود تا رشد کند و سپس به هوا برگردد.

چگونه از گسترش میکروب‌ها در منزل جلوگیری کنید

برای نگه داشتن سیستم تهویه مطبوع خود را از بیمار شدن خانواده خود، مطمئن شوید که شما:

هر گونه نشتی آب را فوراً تمیز کنید تا از رشد کپک و قارچ در منزل جلوگیری شود

هر گونه نشانه‌ای از کپک و قارچ که در حال حاضر وجود دارند را حذف کنید

فن حمام خود را وقتی که در حال دوش گرفتن هستید روشن کنید ( این کار به حذف رطوبت کمک می کند و احتمال بوجود آمدن قارچ و کپک را کاهش می دهد.)

نمایندگی تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت سامسونگ