داکت اسپلیت

چرا در خرید داکت اسپلیت ظرفیت داکت اسپلیت مهم است؟

مهم‌ترین چیزی که باید قبل از خرید داکت اسپلیت بدانید, اندازه مناسب داکت اسپلیت است. این می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر قبض‌های برق شما بگذارد. و از نظر ما اندازه داکت اسپلیت,هر اتاق که خنک است دارای مقدار مشخصی از گرما است که به بستگی دارد:

  • مساحت اتاق

این امر مقدار هوا را در اتاق که نیاز به خنک شدن دارد مشخص می‌کند. تعداد افرادی که در اتاق هستند. هر انسانی گرما را منتشر می‌کند و داکت اسپلیت نیاز به خنک کردن آن دارد.

  • مقدار مواد نگهداری شده در اتاق

لطفا توجه داشته باشید که هر کالایی ( که گرما را منتشر می کند) در اتاق نگهداری شود، داکت اسپلیت مجبور است بیشتر کار کند تا بتواند فضا را خنک کند، هرچه کمتر کالا در اتاق نگهداری شود، داکت اسپلیت هم سریعتر می تواند فضا را خنک کند

  • پنجره های اتاق

پنجره ها باعث ورود گرما به اتاق می شوند، با عایق بندی درست پنجره ها از ورود گرما به داخل اتاق می توانید، جلوگیری نمایید.

معرفی BTU

مقدار گرما در یک اتاق و اینکه از دیوارها و پنجره‌ها می‌آید در BTU (یا واحد حرارتی بریتانیا) نمایش داده می‌شود.هر داکت اسپلیت دارای ظرفیت خنک‌کنندگی است که در BTU نمایش داده می‌شود. این BTU گرمایی است که می‌تواند در یک ساعت از بین برود. اگر گرمای داخل اتاق بیشتر از گرمایی باشد که داکت اسپلیت می‌تواند آن را حذف کند، داکت اسپلیت به اندازه کافی موثر عمل نخواهد کرد.

از این روز داکت اسپلیت، نمی‌تواند به طور موثر گرما را از بین ببرد و کمپرسور هوای تهویه در تمام مدت به کار ادامه خواهد داد و در نتیجه برق بیشتری مصرف می‌کند.آنها نه تنها در خنک سازی ناکارآمد خواهند بود بلکه برق بیشتری خواهند داشت. اگر در مورد اندازه خرید مطمئن نیستید، همیشه می‌توانید یک داکت اسپلیت اینورتر را بخرید، زیرا به طور خودکار اندازه و الزامات اتاق را به طور خودکار تنظیم می‌کند.

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ