داکت اسپلیت سامسونگ

چه عواملي در هنگام خريد داکت اسپلیت مهم است؟

خرید یک سیستم داکت اسپلیت جدید یا جایگزین کردن سیستم فعلی در خانه شما یکی از بزرگ‌ترین تصمیماتی است که شما باید آن را به عنوان یک دارایی الکترونیکی انجام دهید نه تنها یک سرمایه‌گذاری بلند مدت بلکه یک سرمایه‌گذاری پولی است.

وقتی نوبت به خریدن یک داکت اسپلیت جدید می‌رسد، شما می‌توانید به خاطر انبوهی از انتخاب‌های موجود در بازار گیج شوید. برای تصمیم‌گیری صحیح، شما باید یک داکت اسپلیت را تنها بعد از مد نظر گرفتن عوامل مهم بخرید که می‌توانند به تصمیم‌گیری در مورد آن کمک کنند.

عواملی که باید در نظر گرفته شود

در حالی که اکثر مردم معتقدند که بودجه بزرگ‌ترین مساله است، با توجه به ویژگی‌های واحد خنک‌کننده از اهمیت بالایی برخوردار است، که برخی از آن‌ها در زیر لیست شده‌اند.

مصرف انرژی

با افزایش قیمت برق با افزایش سطح جیوه، شما باید یک داکت اسپلیت را انتخاب کنید که انرژی کمتری مصرف می‌کند و سرمایش بهتری را فراهم می‌کند. سیستم‌های تهویه مدرن با درجه‌بندی کارایی انرژی (EER) و هر واحد داکت اسپلیت با ستاره‌های بیشتر در مقایسه با آن که دارای رتبه ستاره پایین‌تر است، برق کمتری مصرف خواهند کرد.

تست سر و صدا

تست سر و صدا - شما باید قبل از خرید یک داکت اسپلیت باید تست صدا انجام دهید. وقتی نوبت خرید مدل‌های با درجه‌بندی بسیار خوب یا عالی می‌رسد، ممکن است فقط از صدای یک فن در حال اجرا می شنوید.

ظرفیت داکت اسپلیت

انتخاب داکت اسپلیت با ظرفیت مناسب برای خانه و محل کار به شما کمک خواهد کرد تا در صورتحساب برق صرفه جویی کنید.قیمت محصول، نصب و نگهداری-شما ممکن است بدانید که عملکرد داکت اسپلیت عمدتا بستگی به نحوه نصب آن دارد. بنابراین، شما باید توسط یک نصاب حرفه ای داکت اسپلیت محصول خود را نصب نمایید

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ