داکت اسپلیت سامسونگ

مشاوره و راهنمای خرید داکت اسپلیت سامسونگ

در مکان‌هایی مانند جنوب کشور که درجه حرارت متوسط آن به 50 درجه می رسد،  داکت اسپلیت به بخش قابل‌توجهی از خانواده‌های مهم در سراسر کشور تبدیل شده‌اند.  داکت اسپلیت های معمولی به ویژه در مناطق گرم و خشک بسیار مفید هستند.

با این حال، سایت کولر سامسونگ با طیف وسیعی از داکت اسپلیت که توسط کنترل‌کننده رطوبت هوشمند منحصر به فرد طراحی شده است، که رطوبت را در هوا بهینه کرده و به ماندن در گرمای چسبنده کمک می‌کند.

با توجه به پایین بودن مصرف برق، عملیات ساده و پرتاب هوای تازه، داکت اسپلیت ها را به یک راه‌حل خنک‌کننده عمومی تبدیل شده‌اند، اما در میان نام‌های تجاری مختلف و مدل‌های مربوطه آن‌ها، انتخاب بهترین گزینه می‌تواند یک کار طاقت فرسا باشد. در نتیجه مهم است که یک ایده عادلانه از انواع، ویژگی‌ها، و قیمت داکت اسپلیت قبل از سرمایه‌گذاری در یک به دست آورید.

داکت اسپلیت سامسونگ 12000

به طور خاص برای استفاده در فضاهای کوچک مانند اتاق‌خواب‌ها، اتاق‌های مسافرخانه یا دفاتر کوچک استفاده می‌شود. آن‌ها کم مصرف و کارآمد هستند و نسبت به کولرهای گازی ایستاده آرام‌تر هستند. این داکت اسپلیت ها نسبتاً کوچک، فشرده هستند که می‌توانید در نزدیکی تخت‌خواب خود، مبل و یا محل غذا خوری خود قرار دهید.

داکت اسپلیت سامسونگ 24000

عمدتاً برای فضاهای بزرگ در مناطق گرم و خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو برای اتاق های متوسط تا بزرگ، کلاس های درس، فضاهای اداری، سالن نمازخانه و رستوران ها ایده آل است. این نوع داکت اسپلیت ها دارای کنترل کننده رطوبت هوشمند و همچنین مخزن ضد باکتری هستند تا از رشد باکتری ها در مخزن بزرگ جلوگیری شود.

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ