داکت اسپلیت

چه موقع نیاز به سرویس اضطراری داکت اسپلیت می باشد؟

خرابی های داکت اسپلیت نسبتا رایج است و کشف آنچه باعث خرابی سیستم داکت اسپلیت شما می شود دشوار است. تماس با یک تعمیرکار متخصص و مجرب برای تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت شما می تواند برخی از استرس هایی را که اضطراری تهویه مطبوع ایجاد می کند را از بین ببرد.

چگونه سیستم های داکت اسپلیت را عیب یابی کنیم؟

برای رفع مشکلات داکت اسپلیت خود، ابتدا مطمئن شوید که واحد و ترموستات شما قدرت دارند. سپس اطمینان حاصل شود که سوئیچ های کمپرسور و یونیت خارجی خاموش نشده است. تنظیمات بر روی ترموستات را بررسی کنید. آنها باید به حالت خنک کننده تنظیم شوند و درجه حرارت پایین تر از دمای خانه باشد. علاوه بر این، فیلتر هوا خود را تمیز کنید، اگر متوجه شوید که مسدود شده و محدودیت جریان هوا برای کاهش استرس بر روی داکت اسپلیت است.

با تعمیرکار متخصص داکت اسپلیت تماس بگیرید؛ اگر :

وقتی دمای مورد نظر را بر روی ترموستات تنظیم می کنید، وقتی کع دمای منزل یا محل کار به دمای تنظیم شده برسد داکت اسپلیت خاموش می شود و اگر دمای منزل یا محل کار کاهش پیدا کند ، داکت اسپلیت روشن می شود، اما اگر به طور مداوم داکت اسپلیت شما خاموش می شود، قادر به تکمیل یک چرخه کامل نیست

این مشکل می تواند ناشی از سوء عملکرد کمپرسور یا ترموستات باشد، و اگر مشکل به درستی ثابت نشده باشد، می تواند طول عمر سیستم تهویه مطبوع خود را تحت تاثیر قرار دهد، بنابراین شما باید به تعمیرکار داکت اسپلیت تماس بگیرید و مشکل را مطرخ نمایید

  • سیستم داکت اسپلیت صدای عجیب و غریب می دهد :

شما صداهای عجیب و غریبی از سیستم خود می شنوید مانند صدای خرد کردن، این صدا به دلیل روغن کاری نشدن موتور می باشد، اگر سر و صدا ادامه دار باشد و شما مشکل را به سرعت برطرف نکنید، می تواند باعث خاموش شدن داکت اسپلیت و از کار افتان موتور داکت اسپلیت و تعمیرات پرهزینه شود.

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ