داکت اسپلیت سامسونگ

5 دلیل برای زمان بندی سرویس داکت اسپلیت

عیب‌یابی سیستم داکت اسپلیت می‌تواند یک کار وقت گیر و خسته‌کننده باشد، اما شما می‌توانید زمان و تلاش خود را با تماس به یک شرکت خدمات داکت اسپلیت در لحظه‌ای که به یک مشکل با سیستم داکت اسپلیت خود داشته باشید، حفظ کنید.

برنامه ریزی و زمان بندی برای سرویس مداوم داکت اسپلیت می تواند بهترین تصمیم شما در فصل تابستان می تواند باشد.

برخی مشکلات داکت اسپلیت

  • داکت اسپلیت روشن نمی شود

اگر سیستم داکت اسپلیت شما روشن نشود، ممکن است چندین دلیل مانند سوئیچ داخلی خاموش شده باشد، ترموستات معیوب باشد، فیوز سوخته باشد یا قطع کننده مدار خاموش شده باشد. برای اطمینان از اینکه ترموستات خود را برای حالت خنک و درجه حرارت پایین تر از دمای اتاق تنظیم کنید، بررسی کنید. شما می توانید فیوز را جایگزین کنید و یا شارژر را مجددا تنظیم کنید، اگر فیوز شما دمیده شده باشد یا مدار قطع کننده ای متوقف شده باشد.

  • داکت اسپلیت خاموش نمی شود

سیستم های داکت اسپلیت هنگامی که دمای خانه به درجه حرارت تنظیم شده بر روی ترموستات برسد خاموش می شود، اما اگر اینکار را نکند، منبع مشکل می تواند ترموستات یا رله های در حال اجرا در کمپرسور باشد، شما می توانید با تغیرر دادن درجه ترموستات به حالت گرمایش عیب یابی کنید، اگر باز هم دستگاه خاموش نشد، ممکن است ترموستات آسیب دیده باشد و معیوب باشد، در این صورت باید با تکنسین تعمیرا سیستم ها یداکت اسپلیت تماس بگرید تا مشکل را برطرف نماید.

  • جریان هوای غیر یکنواخت (نا مناسب)

جریان هوای نامناسب می تواند به دلیل مسدود بودن دریچه ها یا کثیف بودن فیلترهای هوا و یا موتورهای فن آسیب دیده ایجاد شود، بنابراین اگر این جریان هوا در داخل سیستم تهویه مرکزی شما کافی نباشد، این قطعات را چک کنید.

  • نشتی آب

عملکرد عادی سیستم تهویه مطبوع شما، به ویژه در شرایط مرطوب، چگالش و رطوبت را تولید می‌کند. رطوبت اضافی می‌تواند باعث ایجاد یک نشتی آب در پایه سیستم داکت اسپلیت شما شود. اگر لوله های پلاستیکی سوراخ شده باشند و یا پمپ کندانسور آسیب دیده باشد و یا چیزی مانع خروج آب شود، باعث بروز نشتی می شود.

  • خنک کنندگی ناکافی

وقتی یک سیستم داکت اسپلیت هوای خنک را به خوبی توزیع نمی کند، بسیار خوب عمل نمی کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که سیستم خنک کننده شما به طور موثر عمل می کند بسیار مهم است. دلایل خنک کننده ناکافی می تواند بخاطره فرسوده بودن کمپرسور باشد یا اینکه گاز مبرد کم شده است، در این صورت با تعمیر داکت اسپلیت تماس بگیرید تا مشکل را برطرف نمایید

نمایندگی تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت سامسونگ