داکت اسپلیت سامسونگ

در چه نقاطی از خانه می توان داکت اسپلیت نصب کرد؟

آیا می‌دانستید که در جایی که می‌خواهید داکت اسپلیت را در یک اتاق نصب کنید، دوام و کارایی انرژی و قبض‌های برق تان را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد ؟ درست است. اگر تصمیم ضعیفی بگیرید که در کجا می‌خواهید داکت اسپلیت را نصب کنید،

می‌توانید بیش از آنچه که در هزینه‌های جاری دارید، هزینه کنید و ممکن است نیاز داشته باشید که فردی را استخدام کنید که داکت اسپلیت را به طور مرتب تعمیر کند. چرا؟ داکت اسپلیت شما باید برای رسیدن به نتیجه مطلوب سخت‌تر کار کند و منجر به ناکارآمدی شود و منجر به سایش و فرسایش بیشتر در طول زمان شود.

بنابراین چطور می‌توانید از قبل تصمیم بگیرید که بهترین نتیجه برای نصب داکت اسپلیت چیست؟ در این مقاله, ما در مورد چگونگی انتخاب بهترین مکان برای نصب داکت اسپلیت صحبت می‌کنیم. به همین دلیل, ارزشش را دارد که یک تکنسین تهویه مطبوع و تکنسین برق داشته باشید تا نصب را به جای یک برق‌کار عمومی انجام دهید. یک تکنسین تهویه مطبوع به شما در مورد بهترین و مناسب‌ترین مکان برای نصب دستگاه تهویه مطبوع شما مشاوره خواهد داد تا بتوانید بیش‌ترین سرمایه‌گذاری را در سیستم تهویه مطبوع خود داشته باشید.

عواملی که باید در هنگان نصب داکت اسپلیت در نظر بگیرید

در اینجا عواملی هستند که بر بهترین حالت برای تهویه مطبوع شما تاثیر می‌گذارند:

 • محل پنجره‌های شما

 • سیستم تهویه کنونی

 • لوازم برقی در اتاق

 • تعداد چراغ‌ها در اتاق

 • مصالح زمین شما

سوالات دیگری که باید از خود بپرسید: بهترین مکان برای یک داکت اسپلیت چیست؟

به طور کلی واحدهای تهویه هوا باید در یک مکان مرکزی در اتاقی نصب شوند که می‌خواهید سرمایش و یا گرمایش دهید تا از جریان هوا در سراسر فضا اطمینان حاصل کنید.

 • اتاق خواب

اتاق‌خواب: بهترین موقعیت برای تهویه مطبوع در اتاق‌خواب، جایی است که هوا مستقیماً روی تخت‌خواب جریان ندارد. چرا؟ اکثر مردم این هوای سرد به طور مستقیم بر روی آن‌ها خیلی سرد و ناراحت‌کننده قرار می‌گیرند، و یا حتی باعث می‌شوند که آن‌ها به گلودرد دچار شوند. در عوض، ما دیوار پشت تخت را به یک طرف تخت‌خواب توصیه می‌کنیم.

 • اتاق نشیمن

اگر در حال نصب یک داکت اسپلیت برای اتاق نشیمن هستید، توصیه می‌کنیم در جایی نصب کنید که بتوانید جریان هوا را به سمت جایی که نشسته‌اید، هدایت کنید.

 • ارتفاع

از آنجا که هوای خنک به طور طبیعی فرو می‌رود، نصب تهویه مطبوع بالاتر روی دیوار شما به خنک کردن اتاق کمک می‌کند

یک سیستم داکت اسپلیت کاملاً یکپارچه به شما این امکان را می‌دهد که این مسائل را نادیده بگیرید و از راحتی تهویه مطبوع در سراسر خانه خود لذت ببرید. این سبک از کولر در پشت دیوارها و سقف‌ها نصب شده‌است.

بهترین مکان برای نصب یک کمپرسور در فضای بیرونی کجاست؟

برای نصب کمپرسور ( یونیت خارجی) در فضای خارجی در بهترین موقعیت برای سرمایش و گرمایش, موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • سایه

در حالت ایده‌آل, تهویه مطبوع باید در یک سمت سردتر خانه شما باشد که نور مستقیم خورشید را دریافت می‌کند

 • تهوه عالی

در هر دو طرف دستگاه کمپرسور داکت اسپلیت باید در یک ناحیه با تهویه مناسب نصب شود. در حالت ایده‌آل, مکانی را انتخاب کنید که دارای بوته‌ و شاخه و برگ و درخچه نباشد. این کار باعث می‌شود که کمپرسور راحت‌تر باشد و جریان هوای آزاد را فراهم کنید.

 • ایمنی

کمپرسور در فضای باز نباید در جایی که می تواند در معرض مواد خورنده قرار گیرد نصب شود.

نمایندگی نصب و سرویس داکت اسپلیت سامسونگ