داکت اسپلیت سامسونگ

آیا داکت اسپلیت راحتی و آسایش را برای خانه شما فراهم می کند؟

داکت اسپلیت, تعدادی از مزایا را به صاحبان خانه پیشنهاد می‌کند; پوشش جامع آن‌ها تضمین می‌کند که خانه‌ها بیش‌ترین بهره را در جریان هوا دارند و به آرامی و بی صدا کار می‌کنند.

این موضوع برای سیستم داکت اسپلیت بسیار مهم است که تنظیمات و کنترل مناسب را در شرایط مختلف دمایی در اتاق‌های مختلف فراهم کند. ممکن است برخی افراد یا اتاق‌ها به سرمایش کمتری نیاز داشته باشند, در حالی که برخی دیگر ممکن است خواهان سرمایش بیشتری باشند. خوشبختانه, داکت اسپلیت سامسونگ راه‌حل مناسبی برای این کار ارائه می‌دهد.

داکت اسپلیت سامسونگ به صاحبان خانه اجازه می‌دهد که وزش باد داکت اسپلیت خود را به مناطق مختلف در سراسر خانه خود توزیع کرده و هر منطقه را به صورت جداگانه کنترل کنند

کنترل جریان هوا با داکت اسپلیت

داکت اسپلیت مزایای منحصر به فردی برای صاحبان خانه ارائه می‌دهد که شامل آسایش بیشتر و بهره‌وری انرژی بی‌نظیر است. داکت اسپلیت هر اتاق را به مناطق مجزا تقسیم می‌کند و می‌تواند جریان هوا را از بین ۵ % و ۱۰۰ درصد تغییر دهد. این موضوع تاثیرات مثبتی بر بهره‌وری انرژی و راحتی خانه شما دارد؛ جریان هوا در هر اتاق را می‌توان به ترجیح شخصی ساکن خود اختصاص داد و شما قبض‌های برق اضافی را به اتاق‌های خالی خنک پرداخت نخواهید کرد.

به شما کمک می‌کند تا کنترل بی نظیری را بر سیستم گرمایش و سرمایش در خانه تان برقرار کنید و این کار را انجام دهید. این کار با تعدادی از ویژگی‌های پیشرفته که در سیستم‌های داکت اسپلیت در ساختمان‌های بلند بالا ثبت می‌شوند، به وجود می‌آید.

سنسورهای دما

برای فراهم کردن خانه با دقیق‌ترین کنترل دما در داکت اسپلیت می‌تواند در رابطه با سنسور اختصاصی کنترل دما (ITC) مورد استفاده قرار گیرد. این سنسورها دمای محیط اتاق را تشخیص می‌دهند که در آن نصب می‌شوند و جریان هوا خروجی را برای حفظ دمای معین تنظیم می‌کنند. این امر در اتاق‌هایی با نمای شرقی یا غربی مفید است, که اثرات نور مستقیم خورشید را تحمل می‌کند.

سنسورهای حرکتی

برای بیش‌ترین بهره‌وری انرژی، شما می‌توانید سنسورهای حرکتی در هر کدام از مناطق هوای خود نصب کنید. سنسورهای حرکت به منظور محدود کردن مصرف انرژی غیر ضروری با تشخیص اتاق‌های خالی و تنظیم دمای تنظیم آن‌ها در افزایش یک درجه به کار می‌روند.

اگر یک سنسور حرکت حرکت را در یک منطقه برای ده دقیقه تشخیص ندهد، پس از ۲۰ دقیقه درجه‌حرارت هدف را با درجه دیگری تنظیم می‌کند و این کار هر ده دقیقه تا زمانی که حرکت تشخیص داده شود ادامه خواهد یافت. هنگامی که حرکت تشخیص داده شود، دما به تنظیمات قبلی خود باز خواهد گشت. با این سیستم، کاهش مصرف انرژی تا ۲۰ % امکان پذیر است.

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ