داکت اسپلیت

مشخصات و مزایای سیستم های مینی داکت اسپلیت

یک سیستم داکت اسپلیت به طور ساده متشکل از دو یونیت اصلی است: یک کندانسور و اواپراتور. (بسیاری از سیستم‌ها نیز شامل یک کنترل از راه دور هستند.) این دستگاه هوای سرمایش و گرمایش را ایجاد می‌کند، واحد داخلی آن، هوا را در جایی که مورد نیاز است توزیع می‌کند. همانند هر داکت اسپلیت ، یونیت داکت اسپلیت را می‌توان در هر جایی روی دیوارها نصب کرد. نیازی به پنجره یا باز کردن آن با پنجره نیست. هر دو واحد با مبرد و کویل الکتریکی متصل می‌شوند، و حداکثر فاصله ۱۰۰ متری بین آن‌ها وجود دارد.

این سیستم‌ها در شرایطی ترجیح داده می‌شوند که یک پروژه خانگی در طول یک پروژه بهبود خانه انجام می‌شود و یا زمانی که یک گاراژ را به یک دفتر خانگی و یا اتاق خانوادگی تبدیل می‌کنید. برای خنک کردن یا گرم کردن این ساختارهای جدید، کولر مرکزی موجود شما ممکن است کارساز نباشد.

علاوه بر این, افزودن یک واحد کوچک ممکن است از نظر مالی عملی باشد. همچنین ممکن است پنجره‌ای ac را نیز در نظر بگیرید, اما در این مورد نیز, بخش کوچکی از کولر انتخاب ارجح است زیرا راحت‌تر و موثرتر است.

انتخاب داکت اسپلیت

شما باید با توجه به اندازه اتاق یک داکت اسپلیت را انتخاب کنید. اگر چه یک داکت اسپلیت می تواند بیش از یک اتاق را خنک نگه دارد (با استفاده از بیش از یک اواپراتور)، اما یک اواپراتور تنها رایج است. مهم است که اطمینان حاصل شود که اندازه فن اواپراتور مطابق با منطقه درست باشد.

9000BTU با برق 220 ولت مناسب فضا تا 15 مترمربع

12000BTU با برق 220 ولت مناسب فضا تا 25 متر مربع

18000BTU با برق 220 ولت مناسب فضا تا 60 متر مربع

24000BTU با برق 220 ولت مناسب فضا تا 80 مترمربع

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ