کولر سامسونگ

تهویه مطبوع مناسب برای فضاهای کوچک

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی موجود، اکثریت مردم در فضاهای کوچک مشغول کار و زندگی هستند و همین موضوع نشان می دهد که شرکت های بزرگ خود باید به دنبال راهکاری برای حل و فصل این موضوع باشند. و تهویه مطبوع مناسب برای فضاهای کوچک باید از سیستم هایی که در فضاهای بزرگ و قدیمی به کار گرفته می شده است متفاوت باشد زیرا کاملا از لحاظ تخصصی با هم متفاوت هستند.

در این مقاله از سری مقالات کولر گازی سامسونگ سعی داریم تا به شما نشان دهیم که چگونه می توانید با کم ترین هزینه ها فضاهای کوچکی که در آن مشغول کار و یا زندگی هستید چگونه سرد یا گرم کنید یا به عبارت دیگر تهویه مطبوع مناسب فضاهای کوچک انتخاب کنید.

انتخاب کولر گازی مناسب

مهم ترین نکته ای که در تنظیم دمای این فضاها بسیار مهم است این است که ما باید انتخاب درست برای سیستم تهویه مطبوع به کار ببریم زیرا که باید فضا را در نظر بگیریم به طور مثال از سیستم های تهویه مطبوعی استفاده کنیم که فضای کمتری را اشغال کنند چونکه که در منازل یا محل کارهای کوچک فضا بسیار ارزمند است و باید بدانیم که از دستگاه های بدون داکت استفاده کنیم یا سیستم های داکت دار

بعضی از منازل از قبل داکت کشی شده اند و در این فضاها که داکت کشی شده اند انتخاب های بسیار زیادی وجود دارد و شما می توانید مدل های مختلفی را انتخاب کنید و این موضوع دست شما را باز می گذارد.

اسپلیت های کوچک مناسب فضاهای کوچک

یکی از دغدغه های بزرگ برای سیستم های تهویه مطبوع داکت کشی است که می تواند طراحی و زیبایی را نابود کند به خصوص اگر فضا کوچک باشد این موضوع بیشتر به چشم می آید. ولی ما به شما سیستم تهویه مطبوع کوچک یا همان اسپیلت های کوچک یا mini-spilit را پیشنهاد می دهیم.

شما بدون داکت کشی و هیچ مشکل دیگری به راحتی می توانید آن را نصب کنید و دمای محیط خود را در هر فصلی تنظیم کنید. پس این انتخاب می توانید یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

که از واحد داخلی کوچک تشکیل می شود که بر روی سقف یا دیوار نصب می شود که به آن سیستم کنترل هوای داخل خانه می گویند که بسته به محیطی که شما می خواهید دمای آن را کنترل کنید و هر میزان که فضا بزرگتر می شود سیستم کنترل داخلی نیز به همان ئمیزان تعدادش بیشتر می شود.

شما می توانید از سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل استفاده کنید زیرا این سبک از تهویه های مطبوع می تواند انتخاب مناسبی برای سرد و گرم کردن محیط های کوچک باشد به طور مثال می توانید از هیتر های قابل حمل برای فصل زمستان استفاده کنید یا از سیستم تهویه مطبوع پنجره ای استفاده کنید که با انتخاب این سیستم می توانید فضای زمینی منزل خود را اشغال نکنید.

نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ