داکت اسپلیت سامسونگ

قطعات تهویه مطبوع سامسونگ همیشه 100٪ واقعی هستند

زمانی که به گرمایش و سرمایش خانه‌ها و مناطق تجاری مانند فرودگاه‌ها، هتل‌ها و مراکز خرید مربوط می‌شود همگی از کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ استفاده می‌کنند.

کمپرسور یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک دستگاه کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ است که یک کمپرسور رفت و برگشتی را در بر می‌گیرد. آن‌ها یک پیشگام در صنعت کمپرسور رفت و برگشتی بودند. آن‌ها در سال ۱۹۸۹ وارد کار کمپرسور روتاری شدند.

داکت اسپلیت اینورتر

موتور داکت اسپلیت اینورتر سامسونگ به یک اتاق اجازه می‌دهد تا به وسیله یک یونیت سرد و گرم شود سامسونگ به خاطر تامین دمای مطلوب در تمام سال بدون خرابی دستگاه مشهور است. این به این دلیل است که شما می‌توانید دستگاه‌های تهویه مطبوع را خریداری کنید که با بهره‌وری انرژی در ذهنتان طراحی شده‌اند کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ همچنین به رطوبت گیر مجهز هستند و از ایجاد رطوبت و باکتری و قارچ در محیط جلوگیری می کند.

آیا می‌توانید باور کنید که با سیستم نانو سلامت نقره حدود 650 نوع از باکتری ها ریشه کن می شوند. سامسونگ انواع مختلفی از سیستم های تهویه مطبوع دارد و همه آنها از اجزای تهویه مطبوع سامسونگ ساخته شده اند که به شما امکان هوای گرم و سرد را برای راحتی شما می دهد. برخی از این قطعات عبارتند از:

  • کنترل از راه دور

  • کندانسور

  • فیلترها

  • دستگیره ترموستات

  • تیغه فن

  • خازن

  • هیئت مدیره منبع تغذیه

  • کمپرسور

کندانسور

بخشی از سیستم تهویه هوا که می تواند آسیب ببیند، کندانسور است. کندانسور، به نظر می رسد مثل یک کویل، بخار هایی را که از کمپرسور می آید، سرد می کند و آن را به صورت مایع سرد می کند که به عنوان تراکم شناخته می شود.

کندانسور بخش مهمی است و بهتر است در سرویس های یک تکنسین حرفه ای برای کنترل کندانسور از طناب استفاده شود. به خاطر داشته باشید که سیستم شما نیاز به نصب و نگهداری درست دارد تا تمام قطعات به خوبی با هم هماهنگ شوند.

به عنوان مثال، قطعات جدید باید نصب شوند، به عنوان مثال، خاک به سیستم وارد می شود و باعث می شود که کندانسور سوزانده شود. بازرسی منظم از قطعات تهویه مطبوع سامسونگ اطمینان حاصل خواهد کرد که سیستم تهویه مطبوع همچنان به خوبی کار می کند.

نمایندگی تعمیرا و سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ