داکت اسپلیت سامسونگ

تفاوت داکت اسپلیت اینورتر با غیر اینورتر

داکت اسپلیت اینورتر چیست؟ داکت اسپلیت غیر اینورتر چیست و تفاوت بین آنها چیست؟

این به نظر می رسد یک سوال مشترک در بین مشتریان هنگام تصمیم گیری در مورد خرید یک نوع تهویه مطبوع می باشد. این روزها، شما خواهید دید که اکثر سیستم های تهویه مطبوع اینورتر هستند. اما چرا مهم است و چرا یک داکت اسپلیت اینورتر بهتر است؟

داکت اسپلیت اینورتر چیست ؟

داکت اسپلیت اینورتر به سیستم های داکت اسپلیت با استفاده از فن آوری اینورتر با کمپرسور (دستگاه خنک کننده اصلی) اشاره می کند. این فن آوری به سیستم های تهویه مطبوع اجازه می دهد تا سرعت موتور کمپرسور را تغییر دهند بسته به شرایط مورد نیاز سرمایش یا گرمایش. این انعطاف پذیری برای تغییر سرعت موتور کمک می کند بهره وری و قدرت داکت اسپلیت افزایش پیدا کند.کمپرسور در سیستم های تهویه مطبوع سنتی یا غیر اینورتر همیشه در سرعت کامل اجرا یا متوقف می شود به طور کامل بسته به نیاز درجه حرارت است.

داکت اسپلیت غیر اینورتر چیست ؟

در بیشتر موارد، انتخاب یک تهویه مطبوع مبتنی بر اینورتر بهترین گزینه است. آنها با تکنولوژی جدید طراحی شده اند و شما بیشتر مارک های این روز را بر اساس تکنولوژی مبتنی بر اینورتر پیدا خواهید کرد، اما در بعضی موارد ممکن است غیر اینورتر کار کند.

هزینه معمولا یک عامل تعیین کننده در خرید داکت اسپلیت است زیرا یک سیستم داکت اسپلیت کانالی غیر اینورتر هزینه کمتری نسب به سیستم داکت اسپلیت کانالی اینورتر دارد. با این یک سیستم داکت اسپلیت غیر اینورتر در دراز مدت می تواند برای شما هزینه برق زیادی را به ارمغان بیاورد

در نهایت

ما می‌توانیم مزایا و معایب تمام عواملی را که می‌توانند بر تصمیم‌گیری شما تاثیر بگذارند را به شما نشان دهیم و به شما در انتخاب دقیق‌ترین و کارآمدترین یک سیستم داکت اسپلیت کمک کنیم. هر گونه ویژگی تجاری یا مسکونی متفاوت خواهد بود و بهتر است هنگام تصمیم‌گیری درباره اینکه کدام سیستم برای نیازهای شما مناسب است، با یک متخصص تهویه مطبوع صحبت کنید.برای مشاوره و راهنمای خرید بهترین سیستم داکت اسپلیت شما می توانید با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید.

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ