داکت اسپلیت سامسونگ

همه آن چیزی که شما باید درباره داکت اسپلیت بدانید

داکت اسپلیت کانالی سامسونگ کارآمدترین سیستم خنک کننده برای خانه و کسب کارها در بازار امروز است، داکت اسپلیت کانالی می تواند در هر اتاق خانه و یا محل کار تنها با استفاده از یک سیستم خنک کنندگی عالی داشته باشد.از طریق یک سیستم شما می توانید دمای اتاق خواب خود را خنک نگه دارید و خود را به یک خواب راحت و نرم دعوت کنید. تمام اتاق نشیمن خود را می توانید خوشبو و خنک کنید. اتاق کودک خود را برای فعالیت های روزمره و فعالیت های دیگر خنک و راحت نگه دارید.

به طور کلی سیستم های داکت اسپلیت، یک سیستم خنک کننده ایده آل برای آب هوای معتدل و خانه بزرگ با سه اتاق مناسب است.این کار امکان کنترل کامل دما را در این محل فراهم می‌کند. این سیستم همچنین می‌تواند با یک رطوبت گیر ترکیب شود تا میزان رطوبت را برای راحتی بیشتر کاهش دهد.

داکت اسپلیت چگونه کار می‌کند؟

تهویه مطبوع با تهویه هوا از یک واحد مرکزی (معمولا در سقف خود نصب شده) از طریق یک سری مجرای به هر اتاق در خانه شما کار می کند.گردش هوا معمولاً منطقه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد جریان هوا، دما و تبدیل هر کدام از مناطق را کنترل کنید. این کار هزینه اجرا را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود که دمای خانه برای آب و هوای معتدل با تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد مناسب باشد.

مزایای داکت اسپلیت

  • صرفه جوبی در مصرف برق

در صورتی که یک خانه با 2 اتاق یک کولر گازی داشته باشد، داکت اسپلیت کانالی کارایی انرژی بیشتری را نسبت به هزینه نگهداری چندین دستگاه کولر گازی ارایه میدهد.

  • بدون سر و صدا

تمامی عوامل سر و صدا در دورترین بخش داکت اسپلیت قرار دارد.این سیستم حتی ساکت‌تر از کولر گازی است که در مقایسه خیلی پر سر و صدا هستند!

  • کنترل و انعطاف پذیری بیشتر

با استفاده از سیستم های داکت اسپلیت کانالی شما کنترل بیشتری در خنک نگه داشتن خانه خود در مقایسه با سایر کولر گازی ها دارید

نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ