داکت اسپلیت سامسونگ

حفظ و نگهداری از داکت اسپلیت

هوای گرم و آفتابی در گوشه و کنار خیابان قرار دارد. این به این معنی است که زمان آن رسیده که تهویه مطبوع خود را شکل دهید. در اینجا آورده شده‌است که چگونه بهترین کار را در تابستان امسال با نکات عملی برای حفظ و ارتقا سیستم داکت اسپلیت خود انجام دهید.

نگهداری :

فیلتر هوا را تغییر داده یا تمیز کنید. یک روش ساده برای حفظ تهویه مطبوع شما در نظم کار عالی این است که فیلتر خود را به طور مرتب (یا تمیز کردن یک نسخه قابل‌استفاده مجدد)، به ویژه در طول دوره‌های استفاده سنگین، تغییر دهید. این امر جریان هوا مناسب را تضمین می‌کند و کثیفی را از حلقه‌های سیستم حفظ می‌کند.

مسیر تولید کننده را دنبال کنید؛ معمولاً هر ۳۰ تا ۹۰ روز توصیه می‌شود. اگر یک گربه یا سگ دارید، بیشتر از این وظیفه مراقبت کنید، در یک منطقه بسیار گرد و یا آلوده زندگی کنید و یا از آلرژی رنج ببرید. هر سال برنامه سرویس کامل به داکت اسپلیت را زمان‌بندی کنید. بهترین زمان در بهار است، قبل از اینکه دوره استفاده سنگین شروع شود، یا در پاییز، زمانی که آماده اید تا "کولر" را تا سال آینده از آن بیرون بکشید. سرویس تهویه مطبوع شما باید سیستم را تمیز کرده و کارایی و عملکرد اجزای کلیدی را بررسی کند.

ارتقا :

فیلتر را تغییر دهید نه، شما به اشتباه نگاه نمی کنید. در مورد ارتقاء، "تغییر فیلتر" به معنای شروع استفاده از نوعی است که کار بهتر را انجام می دهد. فیلترهای کولر گازی یکبار مصرف ارزان و راحت هستند، اما برای فیلتراسیون مؤثرتری از ذرات کوچک مانند قالب و گرده، جایگزین الکتروستاتیک یا ترجیحا فیلترهای آلرژی پلاستیکی هستند.

از ترموستات هوشمند استفاده نمایید: نصب یک ترموستات هوشمند، یک گام هوشمند برای خنک نگهداشتن خانه می باشد و زمانی که شما در منزل نیستید هم می توانید با تنظیم درجه ترموستات در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید

نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت سامسونگ