داکت اسپلیت سامسونگ

با داکت اسپلیت سامسونگ در خانه سالم زندگی کنید

خانه شما چقدر سالم است؟

سلامتی و رفاه موضوعات داغ هستند - اما در حالی که صحبت‌های زیادی در مورد رژیم غذایی و ورزش وجود دارد، یک جنبه وجود دارد که اغلب نادیده گرفته می‌شود: سلامتی محیط خانه ما. وقتی فکر می‌کنید که ما تا ۹۰ % از زندگی مان را در خانه خرج می‌کنیم، منطقی است که به عواملی که در خانه سالم مشارکت می‌کنند توجه کنیم - و یکی از مهم‌ترین آن‌ها هوایی است که تنفس می‌کنیم.

درک مساله آلودگی هوای داخلی

بنابراین چرا مقدار هوا در یک خانه اینقدر بزرگ است؟ خوب، عمدتاً به این دلیل که آلاینده‌ها می‌توانند در آنجا پنهان شوند، برای شما و خانواده تان تنفس کنید. اینها می‌توانند باعث مشکلات سلامتی، از سردرد و خستگی به شرایط جدی‌تر مانند آسم، سرطان و حتی نارسایی کلیه شوند. مدت طولانی و کوتاه آن - - شما واقعاً باید مراقب کیفیت هوای داخل خانه خود باشید.

نکته جالب در مورد کیفیت هوای داخلی (IAQ) این است که هیچ راه ساده‌ای برای سالم نگه داشتن آن وجود ندارد. هر خانه متفاوت است و آلاینده‌های هوا در هر یک به همان اندازه متفاوت هستند. در خطرناک‌ترین هدف این مقیاس, آلاینده‌های هوا مانند آزبست و فرمالدهید هستند که باید توسط یک متخصص درمان شوند. با این حال, بسیاری از آلاینده‌های " روزمره " نیز وجود دارند که می‌توانند تاثیر داشته باشند, مثل توتون, کپک, کپک, گردو غبار, رنگ خانه, بخار فرش, محصولات تمیز کننده و disinfectants. حتی لوازم خانگی هم می‌تواند به کیفیت هوای داخلی ما کمک کند - چیزهایی مثل اجاق‌های, بخاری و بخاری, که مونوکسید کربن و دی‌اکسید نیتروژن را بدون اینکه حتی متوجه شوند, منتشر می‌کنند.

بهترین راه حل های تصفیه هوا

خوشبختانه امروزه داکت اسپلیت های سامسونگ با برخی از ویژگی های نوآورانه و بصری که به طور خاص آلودگی های هوای داخل را هدف قرار می دهند، ارائه می شوند. این واحدها می توانند شامل عملکردهایی باشند که باکتری ها و قالب ها را تجزیه می کنند و مونوکسید کربن، فرمالدئید و سایر آلرژن ها را از داخل هوا خارج می کنند. این واحدها می توانند شامل عملکردهایی باشند که باکتری ها و قالب ها را تجزیه می کنند و مونوکسید کربن، فرمالدئید و سایر آلرژن ها را از داخل هوا خارج می کنند.

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ