داکت اسپلیت کانالی سامسونگ

آیا داکت اسپلیت شما دارای قدرت فوق العاده ای است؟

قدرت‌های برتر چیزی نیستند که معمولاً با دستگاه های تهویه مطبوع ارتباط دارند - اما ویژگی‌های صرفه‌جویی انرژی در برخی از مدل‌های پیشرفته امروزی ممکن است واقعاً شما را شگفت‌زده کند. نه تنها این تکنولوژی پیشرفته به این معنی است که سیستم‌های داکت اسپلیت اکنون بسیار موثر و قابل‌اعتماد هستند, بلکه اقتصادی‌تر و قدرتمندتر از همیشه هستند.

چرا دستگاه های کارآمد ارزش سرمایه گذاری دارند ؟

برای شروع, پیشرفت تکنولوژیکی در فضای بهره‌وری تنها به شما در صرفه‌جویی در انرژی و پول کمک نمی‌کند - آن‌ها همچنین تاثیر زیادی بر روی هوا دارند و خانواده شما هر روز تنفس می‌کنند و خانه شما چقدر راحت است. بیایید به تعدادی از ویژگی‌هایی که فکر می‌کنیم جالب‌تر هستند و اینکه چطور می‌توانند با زندگی شما تفاوت ایجاد کنند نگاهی بیاندازیم.

کنترل گوشی هوشمند :

چگونه کار می کند: رابط کاربری گوشی هوشمند به برنامه کنترل موبایل متصل شده است، به این ترتیب می توانید از دستگاه های تهویه مطبوع از طریق Wi-Fi یا اینترنت استفاده کنید.چرا انرژی صرفه جویی می کند: این بدان معنی است که شما می توانید از زمان ورود به خانه خود از دمای مطلوب خود اطمینان حاصل کنید، بدون اینکه مجبور باشید دستگاه خود را در حال اجرا و صرف انرژی نکنید، در صورتی که فراموش کردید آن را خاموش کنید.

کنترل جریان هوا :

چگونگی کار: با پخش هوا به سمت بالا در امتداد سقف برای خنک کردن سریع و یا بخار هوا از دیوار به سمت کف در حین عملیات گرمایش، این ویژگی‌ها بیشتر به توزیع موثر و پخش هوا کمک می‌کنند

چگونگی صرفه جویی در انرژی : اساساً، توزیع هوا کارآمدتر است، هرچه دمای اتاق به دمای مطلوب برسد، مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. این ویژگی شما را در لوایح صرفه‌جویی خواهد کرد و از قدرت کمتری استفاده خواهد کرد.

گاز مبرد R-32

چگونه کار می کند: R-32 یک مبرد نسل بعدی است که گرما را به طور موثر حمل می کند - و همچنین یک کامپوننت مجزا است و باعث می شود که مجددا بازیافت شود.

چرا انرژی موثرتری است: با استفاده از پتانسیل تخریب لایه ازن ؛ ۶۶ درصد کم‌تر از "عامل بالقوه گرمایش جهانی" نسبت به R۴۱۰A، تاثیر بسیار کمتری بر محیط‌زیست دارد.

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ