کولر سامسونگ

بهبود راحتی در منزل و هزینه های کم با سیستم تهویه مطبوع کارآمد انرژی

تغییرات کوچک می تواند تفاوت بزرگی را در دستگاه تهویه مطبوع شما ایجاد کند. براساس برآورده‌ای اخیر وزارت انرژی ایالات‌متحده، آیا می‌دانستید که بیشتر ساختمان‌های تجاری ۸ % هزینه‌های عملیاتی خود را صرف گرمایش، سرمایش و تهویه می‌کنند؟ این به مقدار زیادی پول برای بسیاری از صاحبین کسب‌وکار کمک می‌کند، به خصوص زمانی که فکر می‌کنید افزایش بهره‌وری انرژی باعث بهبود تهویه مطبوع شما نمی‌شود، بلکه به طور کلی کسب‌وکار شما را بهبود می‌بخشد.

علاوه بر اثبات ارتباط بین راحتی درونی و بهره وری بیشتر دفتر، مزایا همچنین شامل کاهش خستگی کارکنان، رضایت مشتریان بیشتر، ایمنی ذخیره سازی محصول، قابلیت اطمینان سرور داده و بیشتر. و در جهان امروز، بهره وری انرژی حتی تلاش های بازاریابی شما را بهبود می بخشد! مستاجران که بین یک ساختمان "انرژی سبز" و یک عادی انتخاب می کنند اغلب سابق را پیدا می کنند.عالی است، شما ممکن است بگویید. اما چطور می‌توانید بهره‌وری انرژی را بدون خرج کردن کل پول افزایش دهید؟ با در نظر گرفتن معافیت‌های مالیاتی عظیم اکنون می‌توانید از مزایای ارتقا تجهیزات HVAC (که در مقاله سفید ما نشان‌داده شده‌است) استفاده کنید، چند گزینه ساده وجود دارد که شما می‌توانید امروز در نظر بگیرید که یک تفاوت واقعی ایجاد خواهد کرد.

ارتقا صفحات پانل:

تعداد زیادی از سیستم‌های تهویه مطبوع، مکانیسم‌های کنترل موجود در سال ۲۰۱۹ را ندارند. به نوبه خود،آنها کمتر نسبت به میزان اشغال، تقاضای تولید و حتی شرایط خارج از آن حساس هستند.به این معنی است که آنها گرما و خنک سازی را به مراتب بیش از حد لازم، هزینه می کنند، زمانی که نیازی به صرف آن ندارید. این کنترل ها را ارتقا دهید و بلافاصله هزینه های عملیاتی را ذخیره کنید! در واقع، یک تحقیق در بخش انرژی 2012 نشان داد که فقط یک سیستم کنترل سیستم های تهویه مطبوع با صرفه جویی در انرژی می تواند اپراتورهای ساختمان را به طور متوسط تا 38٪ در گرمایش و خنک نگه داشتن خود ذخیره کنند. این سیستم های مدیریت انرژی یکپارچه به شما اجازه می دهد برنامه های سفارشی را بر اساس برنامه واقعی خود، نه فقط ساعت ایجاد کنید.

بررسی محرک‌های متغیر سرعت:

۴۰۰۰ / ۳۵۱ × ترجمه کن این گزینه‌های زیرکانه به شما این امکان را می‌دهند که مصرف انرژی پمپ‌ها و فن‌های خود را تا ۳۵ % کاهش دهید. تجهیزات استاندارد تنها با یک سرعت اجرا می‌شوند: قدرت کامل. در مقابل، VSDs به تجهیزات شما اجازه می‌دهد تا با نرخ‌هایی که با تغییر باره‌ای انرژی تغییر می‌کند، کار کنند. به عبارت دیگر، یک VSD اجازه می‌دهد پنکه یا پمپ شما زمانی که نیاز کمتری برای آن وجود دارد، کند شود.

برنامه‌ای برای تعمیر و نگهداری مناسب

همانطور که هرگز ماشین خود را بدون روغن، فیلتر تمیز روشن نمی کنید و حرکت نمی دهید، باید تجهیزات تهویه تجاری خود را به همان شیوه عمل کنید.عواقب این کار در غیر این صورت بسیار پر هزینه و قابل پیش‌گیری هستند.مطالعه‌ای که اخیراً توسط FacilitiesNet انجام شد نشان داد که صاحبان ساختمان تجاری که برنامه نگهداری منظم را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنند می‌توانند با انجام این کار به میزان ۵۰ درصد صرفه‌جویی کنند.بررسی دقیق، تعمیرات و مراقبت پیشگیرانه شما را در طولانی‌مدت صرفه‌جویی خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ