راهنمای انتخاب و خرید اینترنتی کولر گازی پرتابل

کولر گازی های پرتابل یا سیستمهای تهویه مطبوع قابل حمل ، یک گزینه خنک کننده عالی برای اتاق ها و آپارتمان ها بدون دسترسی به کولر گازی مرکزی و اسپلیت دیواری می باشد . آنها شامل نصب آسان ، سیستم خنک کننده فوری ، همراه با تعدادی از ویژگی های دیگر عملیاتی می باشند.

نکاتی که باید در هنگام خرید کولر گازی پرتابل بدانید

اما قبل از خرید یک AC  قابل حمل برای خانه یا دفتر خود، باید این 5 گزینه را در نظر بگیرید .

  • ظرفیت

  • موقیت نصب

  • تخلیه / تعمیر و نگهداری

  • سطح صدا

  • بهره وری

چه ظرفیتی از کولر گازی قابل حمل نیاز دارم ؟

سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل با ظرفیت های بالاتر BTU قدرت خنک کننده گی بیشتری را ارائه می دهند و می توانند اتاق های بزرگتری را پوشش دهند. مهم است که یک AC قابل حمل خریداری کنید که برای فضای شما مناسب است تا مطمئن شوید که با خرید ظرفیت بزرگ انرژی را هدر نمی دهید و یا پول خود را با خرید ظرفیت های کوچکتر که قادر به خنک کردن اتاق شما نباشد ، هدر ندهید.

در یک اتاق استاندارد با سقف 8 فوت، از این تخمین ها استفاده کنید:

BTU8000 ، 200 فوت مربع (1600 فوت مکعب)

BTU10000 ، 250 فوت مربع (2000 فوت مکعب)

BTU12000 ، 300 فوت مربع (2400 فوت مکعب)

BTU13000 ، 350 فوت مربع (2800 فوت مکعب)

BTU14000 ، 400 فوت مربع (3200 فوت مکعب)

آیا سطح صدا کولر گازی پرتابل موجب نگرانی شما از خرید می شود؟

کولر گازی های پرتابل باعث ایجاد نویز در فضا می شوند.  آنها در حال کار برای خنک کردن فضا هستند  و بر خلاف کولر گازی های پنجره های و دیواری ، کل دستگاه آنها در داخل اتاق شما قرار می گیرد.  هر دستگاهی که جریان هوا را تولید می کند، مقداری  صوت و نویز تولید می کند.اگر شما در مورد سطح نویز نگران هستید، می توانید مقادیر دسی بل (Db) تولید شده توسط دستگاه های مختلف را مقایسه کنید. به عنوان مثال، سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل بوش از مدل های ساکت تر در بازار می باشند که در بالاترین حد خود به 45 دسی بل می رسند.

آیا نگران بازدهی دستگاه به نسبت مصرف انرژی آن هستید؟

اگر شما در مورد بهره وری انرژی (به خاطر محیط زیست و یا قبض های ماهیانه خود) نگران هستید، شما باید به میزان بهره وری انرژی (EER) PAC نگاه کنید. EER  به شما می گوید که چه تعداد BTU برای هر وات قدرت استفاده می شود. به عبارت دیگر، واحدهای با EER های بالاتر مصرف انرژی بیشتری دارند. مدل های بوش در مورد بهره وری انرژی آنها شناخته شده هستند .

نمایندگی رسمی فروش کولر گازی اسپلیت سامسونگ