بررسی اهمیت تعمیرات و سرویس و نگهداری از کولر گازی

اهمیت تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع برای مالکان منازلسیستم های تهویه مطبوع و کولر گازی نیاز به نگهداری و سرویس سالانه برای حفظ عملکرد مناسب خود دارند. با نگهداری و سرویس مناسب، کولر گازی و اسپلیت شما از لحاظ اقتصادی بهینه کار می کند و برای سال ها قابل اعتماد می ماند.

چرا سرویس سالانه کولر گازی مهم است

  • طول عمر کولر گازی خود را افزایش دهید

بدون تعمیر و نگهداری منظم، کولر گازی هر سال حدود 5 درصد از کارایی خود را از دست می دهد. این بدان معنی است که اگر هر سال سرویس و تمیز کاری نداشته باشید سال بعد پول بیشتری را صرف هزینه های آن می کنید. تعمیر و نگهداری منظم به تکنسین ها اجازه می دهد تا سریعا هر گونه مسائل جزئی را کشف و رفع کنند و کولر گازی خود را با بهترین عملکرد خود در حالت روشن نگه دارد. هنگامی که عیب های کوچک در اوایل به سر می برند، تمایل به تبدیل شدن به عیب های بزرگ را دارند، که آن کاهش طول عمر دستگاه شما خواهد بود

پایین آوردن هزینه های انرژی

به بیان ساده می توان گفت زمانی که دستگاه شما در وضعیت مناسبی است پس از هر لحاظ بهتر کار خواهد کرد. وقتی برای اولین بار کولر گازی خود را روشن می کنید می توانید بفهمید که کولر گازی شما بهتر از مدل قبلی کار خواهد کرد و هزینه بسیار کمتری برای مصرف انرژی آن پرداخت می کنید.تعمیرات ، سرویس و  نگهداری کولر گازی باعث حفظ تازگی در آن می شود و باعث می شود بدون نیاز به کار و زمان بیشتر برای سرمادهی نتیجه مطلوب را به شما بدهد.

افزایش کارایی سیستم

این کار را با کاهش هزینه های انرژی همراه می کند. موانع برای شرایط کاری مناسب تر سیستم شما، کمتر خواهد شد. هنگامی که مشکلات جزئی حل و فصل می شود، سیستم شما قادر به کار به حداکثر توانایی خود خواهد بود. افزایش بهره وری سیستم و کاهش هزینه های انرژی در حالی که خنکی خانه در بهترین حالت ممکن قرار دارد.

گارانتی خود را ذخیره کنید

ضمانتنامه ها حداقل برای چند سال اول نیاز به هزینه های  تعمیر را کاهش می دهند. حتی اگر سیستم شما کاملا در حال کار با بهترین عملکرد باشد، نادیده گرفتن نیاز به تعمیر و نگهداری منظم، گارانتی شما را خاتمه می دهد. اگر این اتفاق بیفتد و برای سیستم تهویه مطبوع شما مشکلی بوجود آید ،این باعث بروز خرابی و تعمیرات اولیه و بطبع خاتمه گارانتی می شود و مجبور خواهید شد بعد از آن از جیب خود برای پرداختن به خرابی هایی  که ممکن است می توانستید مانع از آن شوید هزینه کنید.

نمایندگی تعمیرات و نصب و سرویس کولر گازی اسپلیت سامسونگ