.

مزیت های بهداشتی کولر گازی یا خطر برای صاحبان منازل

اگر شما در گوگل چیزی مانند “خطرات بهداشتی تهویه مطبوع” را جستجو کنید متوجه می شوید که بخش های مختلف از مطبوعات در مورد موضوعات ناخوشایند نوشته ای دارند که بیشتر آنها بی اساس و یا حداقل اشتباه تفسیر شده است.

تهویه مطبوع به بهتر شدن شرایط تنفس کمک می کند

آسم یک حالت ناخوشایند است که حداقل چیزی که راجع آن می گویند شامل: اغلب ناراحت کننده، گاهی اوقات تهدید کننده زندگی و متاسفانه دائمی است. بیماران مبتلا به آسم و شرایط تنفسی مشابه می توانند با استفاده از یک سیستم تهویه مطبوع که به خوبی سرویس شده است نسبت به سیستم تهویه مطبوعی که هوا را از بیرون وارد می کنند آسایش بیشتری داشته باشند.کولر گازی ها به طور مرتب از آلاینده ها و گرده و گرد و غبار می کاهد.

دمای پایدار و یکسان سالمتر است

بسیاری از مردم اثرات مضری که دمای بالا و هوای گرم و یا دمای پایین و خیلی سرد که می تواند بر سلامت آنها تأثیر بگذارد را احساس می کنند.  گرمای بیش از حد و یا خیلی سرد می تواند به سرعت  انرژی فرد را تحلیل دهد ، از دست دادن این انرژی به طور مداوم خسته کننده و باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن می شود.

یک سیستم AC  ، دمای ثابت را برای اتاق فراهم می کند و باعث می شود فرد بتواند آماده برای مبارزه با عفونت شود.شرایط جدی تری هم وجود دارد که می تواند توسط یک سیستم AC خوب خنثی شود. خطر گرمازدگی و خستگی به دلیل  گرما برای افرادی که در روزهای گرم در ساختمان های داغ کار می کنند. یک سیستم AC، دمای گرم ترین بخش روز را می گیرد و برای افراد آسیب پذیر می تواند یک نجات دهنده ی معنوی باشد.

از بین برنده دود و بوی بد است

بوی بد به اندازه زیاد ناخوشایند است، اما اغلب نیز نشان دهنده یک مشکل جدی تر است . هوای ناپایدار، گازها ، دود، مواد شیمیایی ، همه اینها می توانند بر روی سلامتی تاثیرگذار باشند. یک سیستم کولر گازی کارآمد ، راحت با این مساله برخورد می کند.

رطوبت بالا یا پایین بر سلامت تاثیر می گذارد

مانند دما، رطوبت نسبی هوا چیزی است که باید در سطح “Goldilocks” حفظ شود .نه خیلی زیاد، نه خیلی کم. محیطی با رطوبت بیش از حد بالا باعث می شود که باکتری ها و دیگر میکرو ارگانیسم های مضر به طور بالقوه رشد کنند ، در حالی که رطوبت بیش از حد پایین باعث ایجاد هوای خشک می شود که مشکلات پوستهای خشک را تشدید می کند و همچنین می تواند سینوس ها را خشک کند. یک سیستم AC نگهداری رطوبت ثابت و در محدوده سلامت است.

نمایندگی فروش کولر گازی اسپلیت سامسونگ