گرم کردن و خنک کردن اتاق آفتاب

اگر در منزل خود یک اتاق آفتابگیر داشته باشید یا اگر در حال نصب یکی هستید، می خواهید چگونگی این افزودنی جدید را گرم و سرد کنید. گرمایش خورشیدی و تهویه مطبوع اجازه می دهد تا از این فضا در تمام طول سال و در تمام شرایط آب و هوایی لذت ببرید.

هنگام نصب گرمایش و تهویه مطبوع به اتاق آفتابگردان می توانید چندین گزینه را انتخاب کنید. اگر اتاق آفتاب است یا به خانه شما متصل می شود و شما یک سیستم گرمای و هوا مرکزی دارید، می توانید به سیستم نسبتا آسان به سیستم موجود بچسبید.

این را می توان با آوردن کانال از خانه به اتاق آفتابگردان انجام داد. این به دمای اتاق خورشید اجازه می دهد همانند دمای خانه باشد. شما می توانید یک ترموستات جداگانه را نصب کنید و یک شیر تنظیم کنید تا گرما و یا سرد را برای ورود به اتاق آفتاب با نرخ های مختلفی که بقیه خانه را دارند، تنظیم کنید.

شما باید مطمئن شوید که سیستم شما به اندازه کافی قدرتمند است تا فیلم های اضافی مربع اتاق آفتاب را جایگزین کند و طرفداران کانال اضافی را برای کمک به نفوذ هوا به اتاق به طور موثر اضافه کند. اگرچه این گزینه برای شما در نظر گرفته می شود که می تواند نقل قول گران قیمت باشد.

بهترین گزینه برای اتاق آفتابگیر

بهترین گزینه و بسیار مقرون‌به‌صرفه نصب یک واحد ۴۲ "w * ۱۶" h ترمینال AC (PTAC) یا شاید یک Split مینی - باشد. فرآیند نصب بسیار ساده و مقرون‌به‌صرفه است. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که نیازهای گرمایشی و سرمایش فرد را بدون دخالت در بقیه خانه مدیریت کنید. این قطعاً انرژی بسیار بیشتری خواهد بود.

نصب PTAC بدون نیاز به یک قراردادی HVAC می تواند انجام شود. این شامل برش دیوار 42 "w x 16" h و قرار دادن آستین دیواری، مشبک بیرونی و شاسی اصلی است. شما همچنین به برق 230 / 208V برق نیاز دارید.

تقسیم مینی دیجیتال شامل نصب کندانسور در فضای باز و تهویه هوا در محیط داخلی است. این باید توسط یک پیمانکار مستقل HVAC انجام شود. این نیز نیاز به خدمات برق 230 / 208V. نزولی اگر هر یک از مینی اسپلیت Ductless است، اگر چه شما می توانید آنها را با یک پمپ گرما خریداری کنید، این نوع واحدهای به طور کلی گرمای تهیه پشتیبان را ندارند، که در صورت افت دما در زیر انجماد قرار می گیرد. واحد های PTAC دارای حرارت برق پشتیبان هستند که یکی دیگر از مزیت ها است.

برای مشاوره انتخاب و خرید بهترین تهویه هوا خنک کننده و یا راهنمایی در مورد تهویه هوا خنک به نمایندگی کولر گازی و داکت اسپلیت مراجعه نمایید

نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ