سیستم تهویه مطبوع سامسونگ در نمایشگاه 2019 آمریکای شمالی

سامسونگ الکترونیک در نمایشگاه بین المللی تهویه مطبوع، گرمایش، خنک کننده (AHR Expo) در آتلانتا، جورجیا از 14 تا 16 ژانویه، راه حل های نوآورانه خود را برای HVAC نمایش می دهد. نمایشگاه AHR بزرگترین رویداد از نوع خود در جهان است و حدود 60000 نفر انتظار می رود در سه روز نمایشگاه شرکت کنند، چرا که سامسونگ حضور خود را در بازار آمریکای شمالی تقویت می کند.

بازدید کنندگان از غرفه سامسونگ می توانند رهبری این شرکت را در فن آوری HVAC تجربه کنند، با کاملترین سیستم خنک کننده Wind-Free ™ که شامل واحدهای مسکونی و تجاری است، در نمایشگاه نمایش داده می شود. نکات برجسته عبارتند از: Wind-Free ™ 4Way Cassette، که به عنوان یک فینالیست در بخش خنک کننده جایزه نوآوری AHR 2019 نامگذاری شد.

سیستم های تهویه سامسونگ در بازار آمریکای شمالی

سامسونگ طیف گسترده ای از سیستم های تهویه را که مخصوص بازار آمریکای شمالی است، از جمله سیستم های اختصاصی آن در فضای باز (DOAS) و Energy Recovery Ventilator (ERV) تهیه شده است. سیستم DOAS در ارتباط با یک سیستم تهویه مطبوع سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد و 100٪ از هوای فضای باز را برای مطابقت با دمای اتاق و میزان رطوبت مورد نظر در محیط داخلی مورد استفاده قرار می دهد، به این ترتیب کیفیت هوا در محیط داخلی را کاهش می دهد و بار دیگر تجهیزات ساختمان HVAC را کاهش می دهد.

سیستم ERV یک اتاق را با انتقال انرژی حرارتی داخل هوا در خارج از محیط تهویه می کند. کاربران می توانند به لطف هوای تمیز به ساختار خاص سیستم، که منابع آلودگی را از جریان به اتاق باز می کند، لذت ببرند. سیستم همچنین دمای اتاق را ثابت نگه می دارد، بنابراین کاربران می توانند در هزینه های عملیاتی گرمایشی و خنک نگه داشتن آن را ذخیره کنند.

علاوه بر این، شرکت سیستم تهویه مطبوع سیستم را تأیید کرد که ارتباط با سایر دستگاه های هوشمند را تقویت می کند و با فن آوری Wi-Fi مبتنی بر فناوری Open Connectivity Foundation (OCF) مجهز شده است. فناوری IoT سامسونگ، راه حلی آسان برای استفاده و صرفه جویی در انرژی HVAC را فراهم کرده است، به کاربران امکان کنترل و نظارت بر سیستم تهویه هوا در داخل خانه را با صدای خود را تنها از طریق خانواده Hub ™.

در داخل کپسول تجربه ™ Wind-Free ™، بازدیدکنندگان می توانند از فن آوری خنک کننده پیشرفته Wind-Free ™ سامسونگ لذت ببرند و آن را با تکنولوژی خنک کننده استاندارد مقایسه کنند

نمایندگی رسمی کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ