مشاوره و راهنمایی برای انتخاب و خرید کولر گازی سامسونگ کم مصرف

اگر قصد انتخاب و خرید کولر گازی سامسونگ را از بین مدل‌های متنوع عرضه شده در بازار دارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که کولر گازی‌های سامسونگ توان سرمایشی متفاوتی دارند.

بنابراین در صورتی که در خانه‌های آپارتمانی زندگی می‌کنید می‌توانید از گازی مدل بوراکای اینورتر Boracay S-Inverter مدل 10000 استفاده کنید؛ اما درصورتی که قصد دارید کولر گای را جهت تأمین سرمایش فضاهای بزرگ‌تر استفاده کنید، انتخاب و خرید کولر گازی سامسونگ مدل بوراکای اینورتر Boracay S-Inverter مدل 25000 گزینه مناسبی است.

در ادامه ویژگی‌های کولر گازی مدل بوراکای اینورتر Boracay S-Inverter که در فروشگاه کولر گازی سامسونگ عرضه شده مورد بررسی قرار گرفته است. با ما همراه باشید و با خصوصیات این کولر گازی سامسونگ بیشتر آشنا شوید.

کولر گازی سامسونگ مدل بوراکای اینورتر Boracay S-Inverter

این کولر گازی به کمپرسور اینورتر  8 قطبی مجهز شده است. بنابراین در کمترین زمان ممکن سرمایش محیط مورد نظر را تأمین می‌کند. همچنین مصرف انرژی کولر گازی بوراکای اینورتر با وجود این کمپرسور نسبت به سایر محصولات عرضه شده در بازار کمتر است.

به گونه‌ای که هنگام خرید کولر گازی سامسونگ  فوق می‌توانید برچسب مصرف انرژی A را بر روی آن مشاهده کنید.فناوری Good Sleep این امکان را فراهم می‌کند که مصرف انرژی کولر گازی هنگام شب تا 40 درصد کاهش پیدا کند و دمای هوای محیط به گونه‌ای تنظیم شود که برای خواب و استراحت متعادل باشد.

فیلتر 3 مرحله‌ای از برترین ویژگی‌های این کولر گازی سامسونگ است. این فیلترها کلیه ذرات گرد و غبار و ویروس‌های موجود در هوا را جذب می‌کنند تا هوای محیط جهت نفس کشیدن همیشه سالم باشد.

ویژگی های کولر گازی سامسونگ مدل بوراکای

فناوری Auto Restart که در طراحی این کولر گازی استفاده شده است، هنگام قطع و وصل شدن جریان برق، امکان روشن شدن اتوماتیک کولر گازی را فراهم می‌کند؛ بنابراین نیازی نیست که در صورتی قطع و وصل شدن برق نگران تهویه مطبوع محیط مورد نظر باشید.

با وجود فناوری شستشوی اتوماتیک طراحی شده درون این کولر گازی، پنل داخلی دستگاه به طور مداوم پاک‌سازی می‌شود و نگرانی از بابت انباشته شدن گرد و خاک و ذرات آلودگی در این منطقه نخواهید داشت.فناوری Turbo Cooling طراحی شده در این کولر گازی سرمایش محیط را در سریع‌ترین زمان ممکن تأمین می‌کند؛

بنابراین هنگام استفاده از این کولر گازی در عرض چند ثانیه می‌توانید هوای محیط مورد نظر را خنک و بهاری کنید.

نمایندگی رسمی فروش کولر گازی اسپلیت سامسونگ