بهترین برند کولر گازی

بهترین مارک کولر گازی کدام است؟ چرا کولر گازی‌های سامسونگ به عنوان برترین سیستم‌های تهویه مطبوع در نظر گرفته شده‌اند؟ آیا کولر گازی سامسونگ از مدل‌های مختلفی برخوردار است؟ این کولر گازی برای محیط‌های اداری طراحی شده یا در منازل هم قابل استفاده می‌باشد؟

برای بررسی بهترین مارک کولر گازی، به شما پیشنهاد می‌کنیم سری به فروشگاه کولر سامسونگ بزنید و از محصولات متنوع عرضه شده بازید به عمل بیاورید.

با ما همراه باشید و با مشخصات کولرگازی اسپلیت سامسونگ مدل مکس MAX که در سایت کولر سامسونگ عرضه شده است بیشتر آشنا شوید. تا با آگاهی بیشتری بتوانید نسبت به خرید این دستگاه اقدام نمایید.

کولر گازی اسپلیت سامسونگ مدل مکس MAX

این کولر گازی که یکی از پرطرفدارترین محصولات کمپانی سامسونگ است به صورت دو تکه طراحی شده است و با وجود فناوری Turbo Cooling از قدرت سرمایش و گرمایش بسیار بالایی برخوردار می‌باشد؛ بنابراین با روشن کردن کولر گازی در عرض چند ثانیه هوای خنک و بهاری در کل خانه جاری خواهد شد.با وجود طراحی منحصر به فرد این کولر گازی سامسونگ رطوبت هوا به طور کامل از بین می‌رود تا هوای محیط همیشه برای نفس کشیدن تازه و تمیز باشد.

ویژگی های کولر گازی مکس

سیستم خواب راحت Good Sleep II سرعت کولر گازی را هنگام شب کاهش می‌دهد؛ بنابراین سر و صدای دستگاه هنگام شب کمتر است و به نسبت مصرف انرژی پایین‌تری را نیز دارا می‌باشد.

با وجود این فناوری می‌توانید با آرامش کامل به خواب بروید و نگرانی از بابت سرد شدن بیش از حد محیط و سرماخوردگی‌تان نخواهید داشت.فیلتر Full HD کلیه ذرات آلودگی و بیماری­زای موجود در محیط را جذب می‌کند و Easy Filter طراحی شده درون این کولر گازی مانع از انتشار ذرات گرد و غبار در محیط خانه می‌گردد.

همچنین فناوری Energy Saving کارکرد دستگاه را برای رسیدن به دمای مطلوب به حداقل میزان ممکن می‌رساند؛

بنابراین کولرگازی اسپلیت سامسونگ مدل مکس  MAXکه از گرید مصرف انرژی B برخوردار می‌باشد،به عنوان بهترین مارک کولر گازی از مصرف انرژی بسیار کمتری نسبت به محصولات مشابه برخوردار است.

نمایندگی کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ