کیفیت کولر گازی سامسونگ Samsung

کیفیت کولر گازی سامسونگ یکی از مهم‌ترین گزینه‌هایی است که کاربران به آن توجه دارند؛ زیرا کولر گازی باید از قدرت کافی برای تأمین سرمایش یا گرمایش محیط برخوردار باشد. به گونه‌ای که در عرض چند ثانیه بتوانید نسیم خنک و بهاری را با روشن کردن کولر گازی در فضا جاری کنید.

اما تنها سرعت عمل این دستگاه در تعیین کیفیت کولر گازی سامسونگ تأثیرگذار نیست؛ زیرا امکاناتی از قبیل مصرف کم انرژی و تنظیم میزان سرمایش یا گرمایش کولر گازی نیز به عنوان گزینه‌های قابل توجه هنگام خرید کولر گازی در نظر گرفته می‌شوند.

برای بررسی امکانات کولر گازی‌های عرضه شده در فروشگاه کولر سامسونگ با ما همراه باشید و با ویژگی‌های کولرگازی اسپلیت سامسونگ مدل Good که یکی از بهترین محصولات این کمپانی است بیشتر آشنا شوید.

کولرگازی اسپلیت سامسونگ مدل گود Good

این کولر گازی که در ظرفیت‌های 19000،13000 و 25000 طراحی و عرضه شده است جهت استفاده در منازل، ادارات و... مناسب می‌باشد. حتی می‌توانید یک کولر گازی با ظرفیت 13000 را در اتاق خواب نصب کنید و از سرمایش لذت بخش منشتر شده هنگام استراحت بهره‌مند شوید.

طراحی سه وجهی  یکی از نکات قابل توجه در میزان کیفیت کولر گازی سامسونگ است که امکان پرتاب باد را تا 14 متر افزایش می‌دهد؛ با وجود این طراحی قدرت مکش و انتشار باد توسط کولر گازی تا چندین برابر افزایش پیدا کرده است.

سیستم Auto Restart

سیستم Auto Restart در صورتی که جریان برق به طور ناگهانی قطع شده باشد، پس از وصل شدن برق، سبب روشن شدن کولر گازی به صورت اتوماتیک می‌شود؛ بنابراین حتی در صورتی که در خانه حضور نداشته باشید، به هیچ عنوان عملکرد کولر گازی متوقف نخواهد شد.سیستم خواب راحت Good Sleep II سرمایش کولر گازی را تنظیم می‌کند. تا هوای محیط برای استراحت اعضای منزل هنگام شب از دمای مناسبی برخوردار باشد.

با وجود این قابلیت میزان سر و صدای کولر گازی هنگام استفاده کاهش پیدا می‌کند و مصرف انرژی آن نیز کمتر می‌شود.Virus Doctor و فیلتر سه لایه که در این کولر گازی قرار دارند کلیه ذرات بیماری­زا و آلودگی‌های موجود در هوا را جذب می‌کنند. تا هوای محیط همیشه تمیز و پاکیزه باقی بماند.

نمایندگی فروش کولر گازی سامسونگ در تهران