ویژگی های کولر گازی سامسونگ مدل بتر Better

کولر گازی اسپلیت سامسونگ مدل Better در ظرفت های گوناگون 13000 و 19000 و 25000 با شکل ظاهری سه وجهی و  نوع سرمایشی و گرمایشی موجود هستند. طراحی این مدل از کولر گازی به گونه ای در نظر گرفته شده تا جریان هوای بیشتری به وجود آید و در نهایت گردش هوا با فن های بزرگتر و تعداد پره های بیشتر به مقدار زیادی افزایش پیدا می کند که البته این ویژگی مطلوب در مدل Good نیز دیده می شود. ظرفیت های متفاوت کولرهای گازی اسپلیت سامسونگ به منظور انتخاب راحت تر مشتریان جهت انواع فضا با متراژ مختلف طراحی شده اند.

ویژگی های کولر اسپلیت سامسونگ مدل Better

کولر گازی سامسونگ مدل Better در دو مدل سرمایشی و سرمایشی _ گرمایشی به تولید رسیده است.

 کولر گازی اسپلیت سامسونگ مدل Better برای از بین بردن و جذب آلودگی های موجود در هوا و ایجاد هوای تازه و مطبوع دارای دو فیلتر دو مرحله ای با نام های  Easy Filter و virus doctor  است.

 از مزیت های کولر گازی سامسونگ مدل Better می توان به قرار گرفتن فیلتر Easy در روی دستگاه اشاره کرد. با قرار گرفتن این فیلتر روی دستگاه امکان تمیز کردن فیلتر به آسانی فراهم می گردد.

کیفیت ساخت بالا جهت تجهیزات و طول عمر مفید کولر گازی سامسونگ مدل Better از دلایل افزایش فروش آن می باشد.

از ویژگی های متفاوت کولر گازی سامسونگ 13000 و 19000 و 25000 مدل Better  می توان به داشتن سیستم عیب یاب اتومات و هوشمند به منظور بررسی مشکلات دستگاه اشاره کرد.

صرفه جویی در مصرف انرژی و پول از اهداف تولید کولر گازی سامسونگ مدل Better می باشد.

دریچه های پرتاب هوا در مدل های Better به صورت چپ و راست و همین طور بالا پایین می باشند از این رو جریان هوای مناسبی را در محیط فراهم می آورند.

قابلیت کارکرد کمپرسور این مدل از کولرهای سامسونگ تا 54 درجه سانتی گراد است.

به دلیل ساختار مناسب برای مدل Better  مانند مدل Good قدرت پرتاب باد در حدود 14 متر افزایش پیدا می کند.

در ضمن این مدل از کولر گازی دارای کمپرسور اینورتر نمی باشد.

خرید کولر گازی سامسونگ مدل Better

برای خرید مناسب این محصول ابتدا باید ویژگی های محل مورد نظر جهت نصب کولر گازی به دقت بررسی شود تا بهترین محصول با کارایی مطلوب و ظرفیت مناسب قابل تهیه باشد. به سایت نمایندگی فروش کولر گازی اسپلیت سامسونگ