تعمیر و عیب یابی کولر گازی پرتابل

تعمیر کولرگازی پرتابل، یکی از خدمات محدود و منحصری است که در معدود مراکز تعمیرات انواع کولر گازی، می توان آن را یافت. کولرگازی پرتابل مانند کولر پنجره ای می باشد؛ با این تفاوت که توسط پایه های چرخدار قابل حمل است  و معمولا فقط حالت سرمایشی دارد و در قدرت های ۱۲٫۰۰۰ و ۹٫۰۰۰ بی تی یو بر ساعت ساخته می شود و گاز گرم کندانسور توسط یک لوله خرطومی به بیرون از طریق پنجره هدایت می شود.

مرکز تعمیرات کولر گازی، برای تعمیر و عیب یاب کولر گازی پرتابل از گروه متخصصین خاص این حوزه کمک می گیرد. این مرکز برای تعمیر انواع کولر گازی، با برنامه ریزی دقیق و مدونی پیش می رود تا تعمیر کولر را با موفقیت به اتمام برساند.

اهمیت تعمیر کولر گازی پرتابل

 این مدل از کولر گازی برای فضاهای کوچک یا موقت مانند محل کار، دفتر، اتاق ها و ساختمان های کوچک استفاده می شود. از آنجا که در فصول گرم سال استفاده از این دستگاه بسیار افزایش می یابد، خرابی و هرگونه اختلال می تواند در رفاه و آسایش افراد خلل وارد کند؛

به همین دلیل است که تعمیر کولرگازی پرتابل بسیار حائز اهمیت است.عیب یابی کولر گازی پرتابل و اجرای صحیح تعمیرات کولرگازی، به تخصص و مهارت بسیار ویژه ای نیاز دارد. متخصصان ما در مرکز جامع و کامل تعمیرات کولر گازی، با همه فناوری های جدید و تکنولوژی های نوین به کار رفته در انواع کولر گازی آشنایی دارند و به راحتی می توانند عیب یابی کولرگازی، تعمیرات کولرگازی و احیانا تعویض قطعات کولر گازی را با بالاترین درجه کیفی انجام دهند.

چگونگی تعمیر کولر گازی پرتابل

قبل از هرگونه اقدامی برای تعمیر کولر گازی پرتابل باید بدانیم که تمام بخش‌های مختلف کولر گازی از جمله کندانسور، اوپراتور و… این دستگاه، به طور کلی در یک مجموعه جا گرفته‌اند.

کولرگازی پرتابل یک نوع از کولرگازی‌های یک‌تکه است که نیاز به نصب و لوازم خاصی ندارد.یک لوله خرطومی پلاستیکی پشت کولرگازی پرتابل جهت تخلیه گرمای موتور تعبیه شده، که این لوله باید به بیرون از فضای منزل یا کار هدایت شود. هرچند تعمیر کولر گازی پرتابل به نظر ساده می رسد، اما برای عیب یابی کولر گازی و تعمیر کولر گازی پرتابل باید به دنبال مرکزی معتبر و استاندارد باشید.

مرکز تعمیر کولر گازی پرتابل متخصص‌ترین سرویس‌کاران و تعمیرکاران را در واحد تعمیر کولرگازی در اختیار دارد و به راحتی می تواند تعمیرات انواع کولرگازی، عیب یابی کولرگازی و تعویض قطعات کولرگازی پرتابل را با بهترین کیفیت انجام دهد.

نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی و اسپلیت سامسونگ