تعویض قطعات کولر گازی اسپلیت

اسپلیت ‌ها در واقع همان کولرهای گازی قدیمی هستند که تغییراتی در ساختار و عملکرد آنها به وجود آمده است. به عبارتی دیگر اسپلیت های موجود، همان وظیفه خنک سازی و تهویه هوای محیط را برعهده دارند با این تفاوت که تغییراتی در ساختار و سیستم فیزیکی آنها ایجاد شده است. با وجود تغییرات لحاظ شده در ساختار اسپلیت ها، این محصولات نیز در گذر زمان نیز دچار استهلاک و خرابی قطعات می گردند.

اگر چه در خرابی قطعات اسپلیت ممکن است عوامل بسیاری دخیل باشد لیکن بهترین راه جهت بازیابی کیفیت نخستین آن، مراجعه به یکی از مراکز مجاز و استاندارد در حوزه تعمیر و تعویض قطعات اسپلیت است.

مرکزی که خدمات خود را مبتنی بر استانداردهای وضع شده از سوی شرکتهای سازنده ارائه می دهد و ضامن خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خویش است. در هر حال در صورتی که در روزهای اخیر متوجه بروز اختلال در اسپلیت مورد استفاده خود شده اید و گمان می کنید که نیاز به تعویض قطعات اسپلیت خواهید داشت می توانید خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش را از کارشناسان حاضر در بخش تعمیرات کولر گازی سامسونگ دریافت نمایید.

سرویس و تعویض قطعات اسپلیت

 سرویس و تعویض قطعات اسپلیت در این مرکز با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهایی صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات این دستگاه به اثبات رسیده است. برخی از قطعات قابل تعویض مرتبط با این دستگاه که توسط کارشناسان بخش تعمیرات کولر گازی سامسونگ تعمیر و تعویض می گردند عبارتند از: برد اسپلیت، ریموت کنترل اسپلیت، دمپر، بلوور، پروانه، موتور سوئینگ، موتور فن، یونیت های داخلی و خارجی، خازن، کمپرسور و …. .

خدمات تخصصی واحد تعمیر و تعویض قطعات اسپلیت

نصب کولر گازی و سرویس اسپلیت سرویس و تعمیر اسپلیت
جابجایی کولر اسپلیت توسط کارشناسان بخش تعمیر و تعویض قطعات اسپلیت تعمیر کولر گازی اینورتر
تعمیر برد اسپلیت معمولی و اسپلیت اینورتر شارژ گاز اسپلیت توسط کارشناسان بخش تعمیر و تعویض قطعات اسپلیت
نشت‌یابی و شارژ گاز اسپلیت جابه‌جایی اسپلیت
لوله‌کشی توکار جهت نصب اسپلیت ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب اسپلیت
تعمیر شیر برقی (تعویض شیربرقی) تعمیر و تعویض برد اسپلیت
تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی) توسط کارشناسان بخش تعمیر و تعویض قطعات اسپلیت تعمیر و تعویض کمپرسور اسپلیت
تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی تعمیرات تخصصی کولر گازی توسط کارشناسان بخش تعمیر و تعویض قطعات اسپلیت
تأمین تمام قطعات کولر گازی (اینورتر ومعمولی) سرویس سالیانه اسپلیت و کولر گازی
تعمیر کولر گازی اینورتر توسط کارشناسان بخش تعمیر و تعویض قطعات اسپلیت شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی | شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر

نمایندگی تعمیرات کولر گازی و اسپلیت سامسونگ