داکت اسپلیت اینورتر سرد و گرم 42000 سامسونگ ( سه فاز )

محصول جدید

داکت اسپلیت اینورتر 42000 سه فاز سامسونگ

داکت اسپلیت سرد و گرم ام اس پی اینورتر MSP Inverter 42000 سامسونگ سه فاز گاز R410

جزئیات بیشتر

14,163,720 تومان

اطلاعات بیشتر

سیستم های تهویه مطبوع کانالی سامسونگ با ارائه پیشرفته ترین تکنولوژی در مدل های اینورتر خود باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده همچنین از نظر نسبت راندمان انرژی، داکت اسپلیت سامسونگ در بالاترین سطح جهانی می باشد. از دیگر ویژگی های این دستگاه داشتن فن با تیغه ای آیرودینامیک بوده که موجب ایجاد جریان هوای بیشتر با سطح صدای کمتر می شود. داکت اسپلیت اینورتر سامسونگ دارای میکرو مبدل های حرارتی (اواپراتور) فشرده و مسطح بوده که بسیار کارآمد می باشند، همچنین بکارگیری کمپرسور روتاری دوقلو، باعث کاهش لرزش در یونیت خارجی شده و از سطح صدای بسیار کمی برخوردار است. داکت اسپلیت اینورتر سرد و گرم سامسونگ دارای گاز مبرد R410 با برچسب انرژی A+، کمپرسور روتاری با راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی، سرویس و نگهداری آسان و یونیت داخلی با طراحی فوق العاده جمع و جور و ارتفاع کم می باشد سامسونگ در مدل های اینورتر داکت اسپلیت خود حجم و وزن یونیت داخلی را 30% کاهش داده است که این امر موجب سهولت نصب در فضاهای کوچک و همچنین سرویس و نگهداری آسان دستگاه شده است.

داکت اسپلیت یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان بوده که یکی از اقتصادی ترین و به صرفه ترین این سیستم ها میباشد. داکت اسپیلیت همانند اسپیلیت دیواری از دو قسمت یونیت خارجی (کندانسور و کمپرسور) و یونیت داخلی (هواساز که در سقف کاذب نصب میشود) تشکیل شده و این دو قسمت توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل میشوند. یونیت داخلی توسط کانال های مخصوص هوای سرد و گرم را به فضاهای مستقل میرساند. داکت اسپلیت ها اغلب سرد و گرم بوده ولی میتوان از کویل اب گرم (که توسط موتورخانه و پکیج گرمایشی ابگرم خود را تامین کند) نیز در آن استفاده نمود. از دیگر مزایای این دستگاه اشغال فضای بسیار کم بدلیل نصب داخل سقف میباشد. کمپرسورها در سیستم داکت اسپیلیت در دو مدل اینورتر و معمولی می باشند که تاثیر مستقیمی بر روی مصرف برق دستگاه خواهد داشت. کمپرسور های اینورتر تا 50 درصد مصرف برق کمتری نسبت به کمپرسورهای معمولی دارند.

از دیگر ویژگی های داکت اسپیلیت اینورتر سامسونگ میتوان به طراحی خاص یونت داخلی (هواساز) آن اشاره کرد که دارای پوشش محفظه قابل جدا شدن از سه جهت بالا، پایین و کنار بوده و امکان دسترسی آسان به داخل دستگاه به منظور سرویس و نگهداری ان را فراهم مینماید. این دستگاه دارای امکان تنظیم خودکار هوشمند بر اساس فشار استاتیک خارجی در طول کانال می باشد. این قابلیت موجب می شود تا کولر گازی کانالی اینورتر سامسونگ بتواند به سرعت عملکرد خود را برای بهینه سازی حجم هوا، فشار و همچنین به حداقل رساندن سطح صدا تنظیم نماید. این قابلیت همچنین با بی نیاز ساختن این دستگاه از محاسبات و طراحی های پیچیده کانال کشی، مدت زمان نصب و راه اندازی دستگاه را کاهش می دهد. این قابلیت به راحتی با فشردن یه دکمه بر روی ریموت کنترل دستگاه فعال می شود.

داکت اسپیلیت سرد و گرم اینورتر سامسونگ در ظرفیت 18000 الی 48000 BTU عرضه شده که مدل 48 فقط با برق سه فاز بوده، مدلهای 36 و 42 تک فاز و سه فاز و ظرفیت های پایین تر (18-24-30) فقط تک فاز می باشند.

مدل دستگاه داخلی NS125SDXEA - خارجی RC125DHXGB
کاربری سرمایش و گرمایش
برچسب مصرف انرژی A
موقعیت نصب دستگاه سقفی توکار
شرایط کارکرد معتدل و حاره ای
نوع کمپرسور روتاری
کیت اینورتر (کم مصرف) دارد
گاز مبرد R410
ظرفیت سرمایشی - BTU/h 42000
ظرفیت گرمایشی - BTU/h 42000
ظرفیت سرمایشی - تن 3.5
نوع برق مصرفی سه فاز - 380 ولت
جریان برق مصرفی - Amp 6~5
حداکثر صدا یونیت داخلی - Db 38/40/42
حداکثر صدا یونیت خارجی - Db 51/52
ابعاد یونیت داخلی - mm 1200x360x650
ابعاد یونیت خارجی - mm 940x1210x330
وزن یونیت داخلی - Kg 55
وزن یونیت خارجی - Kg 88
سایز لوله مایع (رفت) - Inch 3/8
سایز لوله گاز (برگشت) - Inch 5/8
حداکثر طول لوله کشی - m 75
حداکثر ارتفاع لوله کشی - m 30
دامنه کارکرد -20 الی +50 درجه سانتیگراد
کشور سازنده کره جنوبی
گارانتی سام سرویس
مدت گارانتی 18 ماه - 60 ماه کمپرسور
نصب رایگان ندارد
Path: > > > داکت اسپلیت اینورتر سرد و گرم 42000 سامسونگ ( سه فاز )

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

برای کسب امتیاز کلیک کنید