کولر گازی سامسونگ اینورتر کاستی30000تک فاز سرد وگرم خروجی هوا 4 طرفه

محصول جدید

کولر گازی کاستی سرمایشی  و گرمایشی سامسونگ samsung مدل NS0904DXEA با ظرفیت 30000 BTU

 • دارای موتور اینورتر با دور متفیر

 • مصرف کم انرژی با رده مصرف A++

 • هوادهی 4 طرفه و 360 درجه محیط

 • دارای پنل داخلی بسیار سبک

 • دارای سيستم S-Plasma ion

 • پاکسازی خودکار فیلتر

 • سنسور تشخيص حرکت

 • دارای کنترل از راه دور

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

موجود نیست- تماس نگیرید

 • داکت اسپلیت کاستی
 • داکت اسپلیت 30000
 • تک فاز
 • سرد و گرم

مشخصات

برند SAMSUNG
نام محصول کولر گازی کاستی اینورتر 30000 سامسونگ (تک فاز)
مدل دستگاه NSO904DXEA
برچسب انرژی A++
نوع عملکرد سرمایشی وگرمایشی
نوع کمپرسور اینورتر
نوع گاز مبرد R410A
قابلیت کارکرد تا دمای 15- تا 50+ درجه سانتیگراد
ظرفیت سرمایشی 30000 BTU/h
ظرفیت گرمایشی 30000 BTU/h
سطح صدا 32دسی بل
ابعاد دستگاه mm998x 940 x 330
ابعاد پنل mm246x 840 x 840
وزن دستگاه 72 kg
وزن پنل 16 kg
برق مصرفی 230v/1Ø/50Hz
کیت اینورتر دارد
خدمات و گارانتی دارد
کشور سازنده کره جنوبی

اطلاعات بیشتر

کولر گازی کاستی 30 هزار اینورتر سامسونگ Samsung سرد و گرم

کولر گازي کاستي 4 طرفه جديد S را به شما معرفي مي کنيم: مفهوم واقعي خنک کنندگي و آسايش را تجربه کنيد. کولر گازي هاي اینورتر کاستي 4 طرفه جديد S سامسونگ براي هماهنگي بهتر با فضاي داخلي شما در طرح هاي مختلف ارائه مي شوند. اين دستگاه ها با ادغام پيشرفته ترين فن آوري ها، آسايش بهينه و نماي ظاهري زيبا را براي شما به ارمغان مي آورند. دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی بوده و رده مصرف انرژی آن نیز A++ می باشد.

کولر گازی کاستی 4 طرفه سامسونگ

ویژگی های کولر گازی اینورتر کاستی 4 طرفه سامسونگ


کلاس جهاني راندمان عالي مصرف انرژي

آسايش کامل را با کولر گازي هاي کاستي 4 طرفه جديد S تجربه کنيد! ضريب عملکرد (COP) متوسط خنک کنندگي و گرم کنندگي کولر گازي کاستي 4 طرفه جديد S سامسونگ در مقايسه با محصولات مشابه به ميزان قابل توجه 4.8 برابر بهبود يافته و در برترين رده بندي جهاني راندمان مصرف انرژي قرار مي گيرند.کمپرسورهاي بسيار پربازده ما دست يافتن به کيفيت عملکرد عالي در خنک کنندگي و گرم کنندگي را ممکن ساخته اند. بدون نگراني از بابت هزينه هاي مالي از هواي تازه و پاکيزه لذت ببريد!

 

 

 

سبک وزن ترين در جهان

کولر گازي کاستي 4 طرفه جديد S سامسونگ اينک سبک تر شده است و تنها 17 کيلوگرم وزن دارد. اين سبک ترين واحد داخلي موجود در اين صنعت است که حدود 35 درصد از محصولات رايج سبک تر مي باشد. سامسونگ اولين شرکتي بود که براي ارائه واحدهاي داخلي سبک از ABS در بدنه دستگاه ها استفاده نمود. طراحي باريک بدنه اين دستگاه ها کارهاي نگهداري را تسريع بخشيده است و به دليل سبک وزن ترين بودن در جهان، نصب آنها نيز بسيار آسان تر مي باشد.طراحي داخلي

کولر گازي کاستي 4 طرفه جديد S از دو پانل با طرح هاي مختلف پشتيباني مي کند. شما مي توانيد بسته به نماي داخلي ساختمان و يا سليقه شخصي خود يکي از طرح هاي مشبک و کلاسيک را انتخاب کنيد. علاوه بر اين، طراحي ساده نماي اين دستگاه با گوشه هاي گرد آن ظاهري مرتب به فضاي داخلي زيباي شما مي بخشد.کولر گازي هاي کاستي 4 طرفه جديد S با نماي ظاهري فضاي داخلي شما هماهنگ مي شوند!

 

 

S-Plasma ion

هواي داخل ساختمان را با S-Plasma ion سامسونگ ضدعفوني کنيد! هواي پيش فيلتر شده اينک با سيستم S-Plasma ion که آلاينده هاي موجود در هوا را حذف مي کند، باکتري ها را بطور کامل از بين برده، با حذف عوامل حساسيت زاي موجود در هوا زمينه بروز حساسيت را از بين مي برد و حتي راديکال هاي OH را خنثي مي کند، از هميشه سالم تر خواهد شد.اين سيستم اختياري را مي توان براحتي با قرار دادن کيت S-Plasma ion در واحد داخلي نصب کرد.

سيستم S-Plasma ion


جريان هواي پيرامونی

کولر گازي کاستي 4 طرفه جديد S مي تواند تمام قسمت هاي اتاق شما را خنک کند.طراحي جديد و عملي پره ها باعث به حداقل رسيدن نقاط کور در گوشه هاي پانل شده و تقريباً تمام 360 درجه اطراف واحد داخلي را پوشش مي دهد.روبات تميزکننده فيلتر

روبات تميزکننده فيلتر بطور خودکار فيلتر را در دوره هاي منظم تميز مي کند. فيلتر دستگاه شما با اين قابليت هميشه تميز خواهد بود، اتلاف بي دليل انرژي به حداقل کاهش يافته و هواي شما تا سرحد امکان تازه و پرطراوت خواهد بود.سنسور تشخيص حرکت ( MDS )


MDS مي تواند حرکت افراد در محيط را تشخيص دهد تا دستگاه فقط زماني کار کند که افراد در آنجا حضور دارند. اين قابليت در انرژي صرفه جويي خواهد کرد چون عملکرد دستگاه را در زماني که کسي در محيط نيست متوقف ساخته و مصرف بيهوده انرژي را به حداقل مي رساند.کنترل تکي پره ها

با استفاده از کنترل از راه دور جديد مي توانيد زواياي بازشدگي 4 پره را تک تک روي زاويه اي يکسان يا متفاوت در محدوده 32 تا 65 درجه تنظيم نماييد تا بازده خنک کنندگي افزايش يابد.


نصب آسان

کليه قسمت هاي گوشه پانل قابل جدا شدن است: اين امر تنظيم ارتفاع را ساده تر ساخته و نصب و تراز کردن را بسيار آسان تر و سريع تر مي سازد.


جريان قوي هوا

پره هاي عريض واحد داخلي مي توانند هواي خنک يا گرم را در مسافت بيشتري تا 5.2 متر به جريان درآورند تا خنک کنندگي و گرم کنندگي با بازدهي بيشتري در کل اتاق برقرار گردد.


ورود هواي تازه

با نصب کولر گازي کاستي 4 طرفه جديد S سامسونگ، هواي تازه مي تواند وارد دستگاه شود تا بتوانيد از هوايي تازه تر و بهتر در اتاق خود لذت ببريد.