دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87

AC-B87

محصول جدید

دستگاه تصفیه هوای سامسونگ Samsung مدل AC-B87

  • قابلیت کارکرد تا 93 متر مربع

  • دکتر ویروس

  • توزیع جریان هوای 3 جهته

  • تصفیه چهار مرحله ای

  • فیلتراسیون 5 مرحله ای

  • مصرف انرژی بسیار کم

  • نمایشگر کیفیت هوا از طریق 3 حسگر

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

موجود نیست- تماس نگیرید

مشخصات

برند SAMSUNG
نام محصول دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87
مدل دستگاه AC-B87
نوع عملکرد تصفیه هوا
دامنه پوشش دهی 93.1 مترمربع
سطح صدا 54 دسی بل
ابعاد دستگاه ‎360 x 1054 x 284 mm‎
وزن دستگاه 15 کیلوگرم
خدمات و گارانتی دارد
کشور سازنده کره جنوبی

اطلاعات بیشتر

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ Samsung مدل AC-B87

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87

ویژگی های تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87

با تعبیه یک دریچه مکش هوا در جلوی دستگاه تصفیه هوا سامسونگ به‌ آسانی هوا را به داخل می‌کشد و فن‌های دوقدرته با دو سیستم فیلتراسیون 5 مرحله‌ای هوای پاک را به سرعت و با قدرت تصفیه می‌کنند و هوای پاک و بدون هیچ آلودگی را با جریان هوای 3 سویه در محیط توزیع می‌نمایند. به این ترتیب این دستگاه قابلیت تصفیه هوای سریع سالن‌های بزرگ را نیز دارد.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87

کیفیت هوا چطور است؟ همین الان بررسی کنید!در هر لحظه با «نمایشگر پاکی هوا» می‌توانید می توانید بررسی کنید که کیفیت هوای محیط شما چگونه است و روند کاهش آلودگی های هوای محیط اطراف خود را مشاهده کنید . با بکارگیری از  3 حسگر مجزا در این تصفیه هوا کمک می‌کند که میزان دقیق مقادیر ذرات معلق 2.5 و 10 میکرومتری را مشخص نماید و از طریق چراغ‌های رنگی مختلف هم آن مقادیر را به همراه میزان گازهای مضر نمایش می‌دهد.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87

با «فیلتر غبار روغن»  به حفظ مؤثر پاکی هوا کمک می‌کند و دیگر خبری از هوای چرب و سنگین نخواهد بود و در کمال آرامش می توانید از آشپزی خود لذت ببرید و زمانی که هوا چرب باشد، چون غبارهای روغنی را قبل از اینکه به فیلترهای دیگر برسد جذب می‌کند. بنابر این با دارا بودن هم چنین ویژگی ، این تصفیه هوا برای محیط آشپزخانه بسیار دستگاهی ایده آل می باشد.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87

پاکسازی ذرات فوق ریز و گاز های مضر و هم چنین ویروس ها و ذرات آلرژی زا موجود در محیط شما فقط با  سیستم فیلتر 5 مرحله‌ای این تصفیه هوا امکان پذیر می باشد و از طریق این فیلتر ها هوای محیط اطراف شما تا %99 عاری از هرگونه آلودگی خواهد شد .

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87

با عملکرد اثربخشی که این دستگاه دارا می باشد در حالت کم مصرف ، میزان آلودگی ها سنجیده می‌شود و توان مصرفی به صورت خودکار برای حفظ کیفیت هوای متعادل بهینه می‌گردد. «حالت خواب» دستگاه نیز جریان هوایی آرام و بی‌صدا ایجاد کرده و از طرفی، در «حالت پرسرعت» هوای اتاق را با توان کامل و به مدت 30 دقیقه مطبوع می‌کند.


یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه تصفیه هوا وجود دریچه هوا در جلوی آن می باشد که با این وجود دیگر نیاز نخواهد بود آن را  برای تعویض فیلتر و یا تمیز کردن جابجا کنید و از آنجایی که در وسط سالن شما قرار نمی‌گیرند، از فضای خانه شما چیزی را اشغال نخواهد کرد.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-B87