دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G42

AC-G42

محصول جدید

دستگاه تصفیه هوا و هواساز سامسونگ samsung مدل AC-G42

  • قابلیت کارکرد تا 40 مترمربع
  • جریان هوا از جلو
  • تصفیه سه مرحله ای
  • نشانگر نوری 4 رنگ
  • دارای حسگر گرد و غبار و حسگر گاز
  • قابلیت کنترل در هر زمان و هر جا
  • سهولت در عملیات سرویس و نگهداری

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

موجود نیست- تماس نگیرید

مشخصات

برند SAMSUNG
نام محصول دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G42
مدل دستگاه AC-G42
نوع عملکرد تصفیه هوا
دامنه پوشش دهی 40 متر مربع
سطح صدا 48 دسی بل
ابعاد دستگاه ‎350 x 640 x 350 mm‎
وزن دستگاه ‎9.2 kg‎
برق مصرفی ‎40 W‎
خدمات و گارانتی دارد
کشور سازنده کره جنوبی

اطلاعات بیشتر

دستگاه تصفیه هوا و هواساز سامسونگ samsung مدل AC-G42

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G42

ویژگی های تصفیه هوا سامسونگ Samsung مدل  AC-G42

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ با استفاده از حسگر های گرد و غبار و گازی که در درون دستگاه تعبیه شده است ،حسگرها شناسایی گرد و غبار و گاز کیفیت هوای هر لحظه را می‌سنجند و نتیجه حاصل از طریق 4 نشانگر LED  رنگ به وضوح نمایش داده می‌شود تا بتوانید بلافاصله از کیفیت هوای موجود در اطراف خود مطلع شوید.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G42

با قابلیت کنترل در هر زمان و هرجا و از طریق یک برنامه تلفن هوشمند می‌توانید تلفن هوشمندتان را تبدیل به یک کنترل از راه دور کرده و دستگاه تصفیه هوا خود را هر زمان و هرجایی که خواستید روشن و خاموش کنید. همچنین می‌توانید بر وضعیت فیلتر نظارت داشته باشید و از روند فیلتراسیون دستگاه آگاهی کاملی پیدا کنید و نیز شرایط آب و هوایی مکان قرار گیری خود را نیز پیگیری نمایید.

دستگاه تصفیه سامسونگ مدل AC-G42

 سیستم تصفیه 3 مرحله‌ای تصفیه هوا سامسونگ به طور دائم هوای محیط اطراف شما را پاک نگه می دارد. این سیستم 3 مرحله ای باعث از بین رفتن تمامی ذرات بزرگ گرد و غبار، انواع مختلف گازهای مضر همچون فرمالدهید و گرد و غبارهای فوق ریز با اندازه 2.5 میکرومتر می‌شود و طی آزمایشاتی که صورت گرفته نزدیک به 99% این گرد و غبار های موجود در هوا را به طور کامل از بین می برد.

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G42

طراحی زیبا و منحصربفرد  دستگاه تصفیه هوا سامسونگ باعث ایجاد فضایی شیک و آسوده در خانه شما می‌شود. این دستگاه از یک چراغ ظریف حسگر هوا و قالبی با گوشه‌های گرد برخوردار است، و ضمناً دستگیره داخلی آن امکان جابجایی آسان به مکان دلخواه شما را فراهم می‌کند.

دستگاه تصفیه سامسونگ مدل AC-G42

یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه تصفیه هوا وجود دریچه هوا در جلوی آن می باشد که با این وجود دیگر نیاز نخواهد بود آن را  برای تعویض فیلتر و یا تمیز کردن جابجا کنید یا از دیوار عقب بکشید . علاوه بر این، فیلتر مقدماتی آن فقط نیاز به تمیزکاری دوره‌ای دارد و فیلترهای 2 در 1 که خاصیت بوزدایی و جذب ذرات معلق 2.5 میکرومتر دارد را نیز می‌توان به آسانی و به سرعت تعویض نمود.

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G42

با عملکرد اثر بخشی که در این دستگاه تعبیه شده است  در حالت خودکار، میزان آلودگی سنجیده می‌شود و توان مصرفی به صورت خودکار برای حفظ کیفیت هوای متعادل بهینه می‌گردد. در حالت خواب، جریان هوایی آرام و بی‌صدا تولید می‌شود و چراغ حسگر هوا خاموش می‌گردد تا به خواب عمیق شما کمک کند.

دستگاه تصفیه سامسونگ مدل AC-G42