دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G35

AC-G35

محصول جدید

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G35

  • فیلتراسیون 3 مرحله

  • دارای نمایشگر و سیستم تشخیص هوشمند

  • تشخیص میزان آلودگی

  • خروجی 3 جهته هوا

  • جریان ورودی هوا از جلو

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

موجود نیست- تماس نگیرید

مشخصات

برند SAMSUNG
نام محصول دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G35
مدل دستگاه AC-G35
نوع عملکرد تصفیه هوا
دامنه پوشش دهی 34 متر مربع
سطح صدا 45 دسی بل
ابعاد دستگاه ‎350 × 540 × 350‎ میلی متر
وزن دستگاه 8.2 کیلو گرم
کشور سازنده کره جنوبی

اطلاعات بیشتر

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G35 

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G35 با یک طراحی زیبا و منحصر بفرد برای تصفیه مناسب هوا با استفاده از فیلتراسیون های تعبیه شده در آن آلودگی های موجود در هوا را در چندین مرحله تصفیه کرده و با گرفتن ذرات معلق آلوده در محیط ، هوای مطبوعی را به فضای محیط ما می بخشد.

AC-G35 دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل

ویژگی های تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-G35

این دستگاه قابلیت استفاده در هر محیطی را دارد و با فناوری فیلتراسیون ۳ مرحله ای که در آن بکار گرفته شده است هر گونه گرد و غبار موجود در هوا را جذب و از طریق فیلتر بو زدا به کاهش گاز های مضر در هوا کمک می کند و در آزمایشات صورت گرفته به این نتیجه رسیدند که این دستگاه قادر هست تا ۹۹ درصد ذرات ریز موجود در هوا را به خود جذب کند .

فیلتراسیون 3 مرحله تصفیه هوا سامسونگ

با بکار گیری حسگر گرد و غیار و گاز های مضر در این مدل در هر لحظه از میزان گرد و غبار موجود در هوا را اندازه گیری کرده و از طریق نشانگر LED تعبیه شده بر روی دستگاه شما را از میزان آلودگی موجود در هوا مطلع کرد .

نمایش تصویرسازی میزان گرد و غبار

از دیگر ویژگی های مهم این تصفیه هوا نگهداری راحت از این دستگاه می باشد و فیلتر های قابل شستشوی آن ها براحتی می توان از قسمت پشتی دستگاه خارج کرده و آن را تمیز نمود و هم چنین برای فیلتر های غیر قابل شستشو PM2.5 و فیلتر های بوزدا بسیار راحت می توان نسبت به تعویض آن ها اقدام کنید.

تصفیه هوا سامسونگ

با عملکرد هوشمند این دستگاه  در «حالت خودکار» می تواند میزان آلودگی را تشخیص دهد و توان دستگاه را به طور خودکار برای حفظ کیفیت بهینه هوا تنظیم کند. «حالت خواب» نیز جریان هوای آرامی را به محیط انتقال می دهد .با بکار گیری از قفل کودک در این دستگاه در برابر نزدیک شدن کودکان به دستگاه از آنان محافظت کرده و استفاده ناخواسته از دکمه های کنترل دستگاه را غیرممکن می سازد و لبه منحنی آن آسیب ناشی از برخورد احتمالی کودکان با آن را کاهش می دهد.

حالت خودکار تشخیص میزان آلودگی تصفیه هوا سامسونگ