دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C50

AC-C50

محصول جدید

دستگاه تصفیه هوای سامسونگ Samsung مدل AC-C50

  • قابلیت کارکرد تا 60 متر مربع

  • سیستم تصفیه 4 مرحله‌ای

  • نمایشگر و سیستم تشخیص هوشمند

  • دریچه مکش هوا در جلو

  • قابلیت کنترل دستگاه از طریق تلفن های هوشمند

  • جابجایی آسان به هرجا

  • دارای حالت های خواب و پر سرعت برای عملکرد بهتر

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

موجود نیست- تماس نگیرید

مشخصات

برند SAMSUNG
نام محصول دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C50
مدل دستگاه AC-C50
نوع عملکرد تصفیه هوا
دامنه پوشش دهی 60 مترمربع
سطح صدا 50 دسی بل
ابعاد دستگاه 360x783x293 mm
وزن دستگاه ‎11.6 kg‎
برق مصرفی ‎60 W‎
خدمات و گارانتی دارد
کشور سازنده کره جنوبی

اطلاعات بیشتر

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ Samsung مدل AC-C50

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ AC-C60

ویژگی های تصفیه هوا سامسونگ SAMSUNG مدل AC-C50

یکی از ویژگی های منحصر بفرد این دستگاه تصفیه هوا، تصفیه سریع و وسیع محیط می باشد، به طوری که هوای پاکیزه  به تمامی نقاط و گوشه‌های محیط به بهترین شکل می‌رسد. با تعبیه یک دریچه مکش هوا در جلو دستگاه ، هوا را به داخل کشیده و از طریق یک فن قدرتمند هوا را در 3 جهت پخش می‌کند و به این صورت می باشد که هوای مطبوع با سرعت بیشتر و به قسمت‌های دورتر می‌رسد.

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

 سیستم تصفیه 4 مرحله‌ای تصفیه هوا سامسونگ به طور دائم هوای محیط اطراف شما را پاک نگه می دارد. این سیستم 4 مرحله ای باعث از بین رفتن تمامی ذرات بزرگ گرد و غبار، انواع مختلف گازهای مضر همچون فرمالدهید و گرد و غبارهای فوق ریز با اندازه 2.5 میکرومتر می‌شود و طی آزمایشاتی که صورت گرفته نزدیک به 99% این گرد و غبار های موجود در هوا را به طور کامل از بین می برد. هم چنین ویروس‌ها و ذرات آلرژی‌زای را نیز تا ‎99%‎ از بین می‌برد.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

با استفاده از حسگر های گرد و غبار و گازی که در درون دستگاه تعبیه شده است ،در هر لحظه  گرد و غبار و گازهای مضر موجود در هوا را  شناسایی کرده و می‌سنجند و نتیجه حاصل از طریق 4 نشانگر LED  رنگ به وضوح نمایش داده می‌شود تا بتوانید بلافاصله از کیفیت هوای موجود در اطراف خود مطلع شوید.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

با قابلیت کنترل در هر زمان و هرجا و از طریق یک برنامه تلفن هوشمند می‌توانید تلفن هوشمندتان را تبدیل به یک کنترل از راه دور کرده و دستگاه تصفیه هوا خود را هر زمان و هرجایی که خواستید روشن و خاموش کنید. همچنین می‌توانید بر وضعیت فیلتر نظارت داشته باشید و از روند فیلتراسیون دستگاه آگاهی کاملی پیدا کنید و نیز شرایط آب و هوایی مکان قرار گیری خود را نیز پیگیری نمایید.

دستگاه تصفیه سامسونگ مدل AC-G42

با در نظر گرفتن چرخ هایی در قسمت زیرین به دستگاه این قابلیت را می دهد که براحتی عمل جابجایی آن را انجام دهید و به هر نقطه ای که مد نظر تان می باشد دستگاه را به آسانی جابجا کنید . هم چنین این چرخ ها به گونه ای طراحی شدند که هیچ گونه تغییر ظاهری در محصول ایجاد نکرده است و از دید شما پنهان می باشد تا دستگاه هم چنان جذابیت و زیبایی ظاهری خود را حفظ کرده باشد . بنابراین با این قابلیت می‌توان دستگاه را به راحتی به مکانی که هوای آن نیاز بیشتری به تصفیه هوا دارد جابجا نمایید.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

با عملکرد اثربخشی که این دستگاه دارا می باشد در حالت خودکار، میزان آلودگی سنجیده می‌شود و توان مصرفی به صورت خودکار برای حفظ کیفیت هوای متعادل بهینه می‌گردد. «حالت خواب» دستگاه نیز جریان هوایی آرام و بی‌صدا ایجاد کرده و از طرفی، در «حالت پرسرعت» هوای اتاق را با توان کامل و به مدت 30 دقیقه مطبوع می‌کند.

تصفیه هوا سامسونگ AC-C60

یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه تصفیه هوا وجود دریچه هوا در جلوی آن می باشد که با این وجود دیگر نیاز نخواهد بود آن را  برای تعویض فیلتر و یا تمیز کردن جابجا کنید یا از دیوار عقب بکشید . علاوه بر این، فیلتر مقدماتی آن فقط نیاز به تمیزکاری دوره‌ای دارد و فیلترهای 2 در 1 که خاصیت بوزدایی و جذب ذرات معلق 2.5 میکرومتر دارد را نیز می‌توان به آسانی و به سرعت تعویض نمود.

تصفیه هوا ساموسنگ مدل AC-C60