وبلاگ کولر گازی سامسونگ

مشخصات،اطلاعات و قیمت کولر گازی سامسونگ

BTU چیست

BTU چیستReviewed by کولر سامسونگ on Mar 27Rating: 5.0BTU چیست؟ انتخاب تهویه مطبوع عالی مناسب فضای شما| نمایندگی کولر گازی اسپلیت سامسونگ02133518902-3 ☎ BTU چیست؟ بی تی یو به چه معناست؟مشاوره و راهنمایی درباره انتخاب تهویه مطبوع عالی مناسب فضای شما در نمایندگی کولر گازی اسپلیت سامسونگ samsung

داکت اسپلیت سامسونگ

بی تی یو چیست ؟

اگر می خواهید دمای مناسب را در یک اتاق خاص حفظ کنید، مهم است که اتاق مناسب تهویه هوا برای خانه خود را انتخاب کنید. قبل از تصمیم گیری برای خرید واحد تهویه مطبوع، باید اندازه اتاق و هدف آن را مد نظر قرار دهید.

کاری که BTU باید انجام دهد

کاری که BTU باید انجام دهد به طور مناسب اتاق شما را خنک می‌کند.مهم است که سایز اتاق را با درجه BTU مطابقت دهید تا کولر به درستی اتاق را خنک کند.قبل از اینکه بتوانید در مورد یک کولر برای یک اتاق خاص در منزل تصمیم بگیرید، باید بیشتر در مورد BTU (واحدهای حرارتی انگلیسی بدانید). بی تی یو یک معیار بین‌المللی انرژی است که برای توصیف میزان حرارت مورد نیاز برای افزایش یک پوند آب یک درجه فارنهایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صنعت گرمایش و سرمایش، از BTU برای اندازه‌گیری میزان گرمای یک واحد تهویه مطبوع استفاده می‌شود. همانطور که درجه‌بندی BTU در یک واحد خاص افزایش می‌یابد، اندازه، وزن و هزینه نیز بالا می‌رود.

معرفی کردن Btu مناسب اتاق شما

اگر شما به دنبال یک سیستم تهویه مطبوع برای یک اتاق می باشید که می گوید ۱۰ “۱۵” (۱۵۰ فوت مربع)، محدوده BTU توصیه شده تا ۵۴۰۰ است. اگر اتاق شما ۱۰ عدد ۲۰ “(۲۰۰ فوت مربع) باشد، باید به یک واحد ۶۰۰۰ BTU نگاه کنید. هنگامی که به هر اتاق ۳۴۰ و ۴۰۰ فوت مربع رسیدید، به ترتیب، شما نیاز به یک سیستم تهویه مطبوع ۸۰۰۰ یا ۹۰۰۰ BTU دارید.

آشپزخانه نیاز به قدرت خنک کننده بیشتری دارد، چرا که شما اجاق گاز را فعال می کنید، که گرما را به اتاق اضافه می کند. اضافه کردن ۴۰۰۰ BTU اضافی به اندازه توصیه شده برای واحد تهویه مطبوع در آشپزخانه شما.

سقف های بلند و یا طرح های غیر معمول کف همچنین نیاز به قدرت خنک کننده اضافی، یعنی شما باید برای ۱۰ درصد بیشتر از سطح استاندارد BTU برنامه ریزی کنید. زندگی در آب و هوای گرما همچنین به این معنی است که شما باید ۱۰ تا ۲۰ درصد BTU در هر اتاق اضافه کنید.

اندازه تهویه مطبوع و قابلیت خنک کننده

اگر سیستم تهویه مطبوع شما نسبت به اندازه اتاق دارای ظرفیت BTU بالاتری داشته باشد، انرژی هدر داده می‌شود و به اندازه کافی فضا خنک نمی شود.بنابراین Btu بالاتر از نیاز قطعاً توصیه نمی‌شود.نصب یک سیستم تهویه مطبوع که برای فضا بسیار کوچک است نیز توصیه نمی شود، زیرا به طور مداوم اجرا می شود. این به اندازه کافی قدرتمند نیست که به اندازه کافی فضای خنک شود

نمایندگی کولر گازی اسپلیت سامسونگ