وبلاگ کولر گازی سامسونگ

مشخصات،اطلاعات و قیمت کولر گازی سامسونگ

کولر گازی ۳۰۰۰۰ MAX 4 سامسونگ

کولر گازی 30000 MAX 4 سامسونگReviewed by کولرها on Mar 4Rating: 5.0

کولر گازی ۳۰۰۰۰ سری MAX 4 سامسونگ سرد

مشخصات کلیدی :

  • دارای عملکرد سرمایشی

  • سیستم خواب راحت

  • سیستم سرمایش سریع

  • سیستم شستشوی اتوماتیک اپراتور

کولر گازی و اسپلیت سامسونگ سری مکس با برخورداری از فیلتر تراکم بالای کامل (Full High Density Filter) همواره این شرایط را بوجود می آورد تا هوای محیط اطرافتان پاک و تازه بماند. عملکرد فیلتر فول اچ دی به گونه ای است که با از بین بردن کوچکترین ذرات بسیار ریز گرد و غبار و تبدیل هوای آلوده به هوای پاک و مطبوع، پاکسازی هوای محیط را بهتر انجام می‌دهد. هم چنین قابلیت  شستشوی فیلتر از دیگر مشخصه های خاص این نوع از فیلتر ها می باشد و  نیز از تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که آلودگی ها را با آب شسته تا فیلتر تمیز شود. انجام این عمل باعث می شود که شما همواره هوایی پاک و تمیزی را داشته باشید.

  • روکش محافظ فین ها

کولرگازی و اسپلیت سامسونگ سری مکس ۴ با داشتن فیلتر هایی  با ساختار  روکش ضد باکتری، می‌تواند ذرات ریز گرد وغبار و ویروس‌هایی که حتی قابل مشاهده هم نیستند را جذب کند و از شما در برابر باکتری های موجود در هوا محافظت می کند.

  • محافظ کمپرسور در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق

با فناوری حفاظتی یکپارچه ای که در این مدل از کولرگازی و اسپلیت سامسونگ استفاده شده است، دوام و اطمینان این محصول را بیش از پیش تضمین می نماید . سیستم سرمایش قدرتمند آن (محافظ موتور)، کنترل مداوم ولتاژ (محافظ کنترل‌گر) و روکش ضد سایش مؤثر (محافظ بال) به شما کمک می‌کند موجب می شود تا دستگاه شما از هر گونه صدمات احتمالی ایمنی لازم را داشته باشد.تفاوت دمای بیرون و داخل باعث ایجاد رطوبت در داخل دستگاه می‌شود و می‌تواند باعث تولید قارچ و انتشار میکروب شود. کولر گازی و اسپلیت سامسونگ سری مکس از ویژگی پاکسازی خودکار برخوردار است که فن را به صورت خودکار بکار می‌اندازد، حتی پس از خاموش نمودن کولرگازی نیز این عمل پاکسازی انجام می شود و با این حال همه‌چیز خشک و بدون بو می‌ماند و از انتشار میکروب جلوگیری می‌شود.

نمایندگی فروش داکت اسپلیت سامسونگ