وبلاگ کولر گازی سامسونگ

مشخصات،اطلاعات و قیمت کولر گازی سامسونگ

فناوری جدید کولر گازی سامسونگ

فناوری جدید کولر گازی سامسونگReviewed by کولر سامسونگ on Mar 12Rating: 5.0فناوری جدید کولر گازی سامسونگ | نمایندگی کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ02133518902-3 ☎ فناوری جدید کولر گازی و تهویه مطبوع و تهویه صنعتی و تجاری سامسونگ, معرفی گاز مبرد R32 در نمایندگی کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ samsung

سامسونگ به دنبال راه اندازی ویندفری R32 را گسترش خواهد داد

فن آوری جدید تهویه مطبوع طراحی شده برای جلوگیری از وابستگی مستقیم به جریان هوا در نظر گرفته شده است برای استفاده با R32 از سال آینده در دسترس قرار می گیرد.سامسونگ گفت که قصد دارد با استفاده از گاز مبرد موجود در خنک کننده ها در اواخر سال جاری برای طیف وسیعی از محصولات مانند “سیستم‌های تهویه هوای WindFree” که برای تضمین راحتی بهبود یافته از طریق مهار کردن استفاده از جریان هوای مستقیم، مورد استفاده قرار می‌گیرد را افزایش دهد.

این فناوری همراه با یک لوله ۳ pipe مینی VRF به عنوان بخشی از یک استراتژی وسیع‌تر در حال حاضر در انگلستان به عنوان سومین کشور تولید کننده تهویه هوا در حال راه اندازی می باشد

اندرو فاکنر (Andrew Faulkner)، مدیر تجاری تجاری تهویه مطبوع سامسونگ، گف : در این پژوهش سیستم‌های داکت اسپلیت کاستی و واحدهای VRF با استفاده از گاز R۴۱۰A طراحی خواهند شد. این مبرد به دلیل هزینه های سنگین تر نسبت به مقدار GWP بالاتری که در اختیار بازار F-Gas قرار می گیرد، به دلیل فشار گازهای کم کربن در خنک سازی، به طور فزاینده ای گرانتر می شود.با این حال، آقای فاکنر گفت که او انتظار دارد که تغییرات بیشتری در فن آوری این شرکت برای استفاده از مبرد منسجم در ماه های آینده انجام شود.

تکنولوژی WindFree سامسونگ

سامسونگ با استفاده از فن‌آوری عاری از باد (WindFree)، که برای به دست آوردن یک دمای خنک کننده مطلوب در یک محیط طراحی شده‌است و سپس آن شرایط را با توزیع آرام خنک و آرام از طریق سوراخ‌های کوچک حفظ می‌کند تا یک اثر خنک‌کننده طبیعی‌تر ایجاد کند. این امر مقدار جریان هوای مستقیم در فرآیند خنک‌کننده را محدود می‌کند. این حالت آزاد باد توسط شرکت ادعا می‌شود تا عملکرد انرژی بیشتری را تضمین کند.

سامسونگ از تکنولوژی WindFree هم در داکت اسپلیت کاستی و هو در سیستم های VRF استفاده خواهد کرد.در اینجا تغییراتی در سبک کاست سایز استاندارد و یک متغیر کوچک که ۶۰۰ mm ۶۰۰ mm اندازه‌گیری می‌شود ارائه خواهد شد.این شرکت همچنین یک سیستم ۳ لوله‌ای کوچک با ظرفیت کوچک‌تر را تحت نام HR DVM S در اختیار قرار خواهد داد تا به طور همزمان عملکردهای گرمایش و سرمایش را فراهم کند.

 

نمایندگی کولر گازی و داکت اسپلیت سامسونگ