وبلاگ کولر گازی سامسونگ

مشخصات،اطلاعات و قیمت کولر گازی سامسونگ

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60 با یک طراحی زیبا و منحصر بفرد برای تصفیه مناسب هوا با استفاده از فیلتراسیون های تعبیه شده در آن آلودگی های موجود در هوا را در ۴ مرحله تصفیه کرده و با گرفتن ذرات معلق آلوده در محیط ، هوای مطبوعی را به فضای محیط ما می بخشد.

از مزایای این محصول نسبت به سایر محصولات این می باشد که هوای محیط وسیعی را سریعاً تصفیه می‌کند و قابلیت های فنی و ظرافت در طراحی این محصول را به یکی از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه هوا تبدیل کرده است.

تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60
تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل  AC-C60

سرعت در تصفیه هوای محیطی با وسعت زیاد ، بوسیله یک فن قدرتمند تعبیه شده در دستگاه که هوا را از طریق در جلوی دستگاه به داخل دستگاه می کشد و هوای تصفیه شده را در سه جهت پخش می کند و باعث می شود هوای پاک با سرعت و قدرت بیشتر به تمام نقاط محیط برسد .

 

سرعت در تصفیه هوای محیط
سرعت در تصفیه هوای محیط

با بکار گیری از یک سیستم تصفیه ۴ مرحله‌ای هوا را از وجود هر گونه ذرات بزرگ گرد و غبار و انواع مختلف گازهای مضر پاک می کند و هوای مطبوعی را به محیط می بخشد. بر اساس آزمایشات صورت گرفته در مؤسسه ماشین‌آلات و مواد کره (KIMM) این محصول قادر است بیش از ‎۹۹%‎ گرد و غبارهای فوق ریز موجود در هوا را به جذب کند و هم چنین طبق بررسی های صورت گرفته در در مرکز علوم زیست‌محیطی کیتاساتو (ژاپن) ویروس‌ها و ذرات آلرژی‌زای خاص را نیز تا ‎۹۹%‎ از بین می‌برد.

مراحل فیلتراسیون ۴ مرحله ای دستگاه تصفیه هوا به شکل زیر می باشد :

سیستم تصفیه 4 مرحله‌ای
سیستم تصفیه ۴ مرحله‌ای

فیلتر اولیه (Pre Filter) : فیلتر ۳ لایه که ذرات درشت گرد و غبار موجود در هوا را جذب می کند .

فیلتر بوزدا ‏(‏Deodorization Filter‏)‏ : این فیلتر با داشتن روکش کربن و پلاتینیوم ، گاز های مضر و شیمیایی موجود در هوا را جذب می نماید.

فیلتر هپا (PM2.5 :جذب ذرات معلق ۲٫۵ میکرومتر) : این فیلتر با جذب ذرات بسیار ریز گرد و غبار موجب پاکیزگی فوق العاده ی هوای تصفیه شده خواهد شد .

دکتر ویروس (Virus Doctor) : فن آوری جدیدی است که از افراد در برابر سموم و ذراتی که در هوا باعث بیماری می شود محافظت می کند .

 

قابلیت صفحه نمایشگر وضعیت کیفیت هوای کنونی و اطلاع دادن به افراد راجع به آلودگی های موجود در هوا از ویژگی منحصر بفردی ست که این دستگاه را شامل می شود . با بکار گیری از حسگرهای مخصوص گرد و غبار فوق ریز و گازها ، دستگاه کیفیت هوا را به صورت لحظه ای شناسایی کرده و عملکرد را به صورت خودکار بهینه می‌سازد عملکرد این حسگر ها از طریق یک نمایشگر دیجیتال هم میزان عددی گرد و غبارهای فوق ریز و هم آلاینده‌های گازی را با ۴ رنگ مختلف نشان می‌دهد.

صفحه نمایشگر
صفحه نمایشگر

کنترل دستگاه تصفیه هوا از طریق از طریق تلفن های هوشمند همراه به شما این امکان را می دهد تا در هر لحظه و در هر کجا دستگاه خود را کنترل ، روشن و یا خاموش کنید. هم چنین می توانید از وضعیت فیلتر ها و شرایط آب و هوایی مکان مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید.

قابلیت کنترل بوسیله یک تلفن هوشمند
قابلیت کنترل بوسیله یک تلفن هوشمند

نگهداری و سرویس  این دستگاه با رعایت نکاتی به راحتی امکان پذیر بوده و با وجود دریچه هوا در جلو، نیازی به جابجایی دستگاه یا از فاصله دادن دستگاه از دیوار نمی باشد و براحتی قادر به تعویض یا تمیز کردن فیلتر ها خواهید بود . فیلتر اولیه فقط نیاز به تمیزکاری دوره‌ای داشته و فیلترهای بوگیر  و هپا را نیز می‌توان سریع و آسان تعویض نمود.

سرویس و نگهداری
سرویس و نگهداری

با عملکرد بسیار موثر و اثر بخش این دستگاه در حالت خودکار، میزان آلودگی سنجیده می‌شود و توان مصرفی به صورت خودکار برای حفظ کیفیت هوای بهینه تعدیل می‌گردد. «حالت خواب» جریان هوای آرام و بی‌صدایی را ایجاد می‌کند؛ از طرفی، «حالت پرسرعت» هوای اتاق را با توان کامل و به مدت ۳۰ دقیقه مطبوع می‌کند.

عملکرد اثر بخش دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60
عملکرد اثر بخش تصفیه هوا سامسونگ

سهولت در جابجایی و استفاده راحت از دستگاه بسیار بر استفاده مفید از دستگاه موثر است . تعبیه چرخ های مخفی در قسمت زیرین این دستگاه علاوه بر قابل حمل کردن این دستگاه بر زییایی محصول بسیار تاثیر گذار بوده و زیبایی خاصی به آن بخشیده است .

سهولت در جابجایی دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل AC-C60
سهولت در جابجایی

از مشخصات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مشخصات کلي
وزن  ۱۱٫۶ کیلوگرم
ارتفاع ۷۸۳ میلی‌متر
پهنا ۳۶۰ میلی‌متر
شعاع تحت پوشش ۶۰ متر مربع
میزان صدا ۵۰ dBA
تعداد فيلتر ۴ عدد
انواع فيلتر Virus Doctor، فیلتر بوزدا ‏(‏Deodorization Filter‏)‏، فیلتر ضد گرد و خاک ‏(‏Dust‏)‏، فیلتر هپا ‏(‏HEPA Filter‏)‏، فیلتر پلاسما ‏(‏S‎-Plasma ion‏)‏
حسگر بو  دارد

 

در صورتی که در نظر دارید این محصول را تهیه کنید می توانید با مراجعه به سایت www.coolersamsung.com نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید .